بررسی بازی‌های 11 ژانویه لیگ NBA / پیروزی باکس و هورنتس؛ نخستین برد خانگی ویزاردز!

با لغو بازی دالاس موریکس و نیواورلینز پلیکانز، امروز 7 مسابقه از فصل عادی 2020/21 لیگ NBA برگزار شد که در مهمترین دیدارها هورنتس و باکس برابر حریفان به پیروزی رسیدند و فیلادلفیا سونی سیکسرز مقابل آتلانتا هاکس متحمل شکست شد.

طرفداری – گوردون هیوارد که فصل بسیار خوبی را سپری می‌کند یک بار دیگر با تیم جدیدش به پیروزی رسید. شارلوت هورنتس با 34 امتیاز اسمال فوروارد 30 ساله خود در خانه برابر نیویورک نیکس به پیروزی رسید. لاملو بال که در بازی قبل به جوان‌ترین بازیکن NBA تبدیل شده بود که موفق به ثبت تریپل دابل می‌شود، در این دیدار 8 امتیاز، 14 ریباند و 7 اسیست داشت. برای نیویورک نیکس هم کوین ناکس با 19 امتیاز بهترین بازیکن بود. کلیولند کاوالیرز در خانه با نتیجه 91-101 برابر ممفیس گریزلیز شکست خورد. دیلن بروکس با 21 امتیاز بهترین بازیکن ممفیس بود و در ترکیب کوز هم آندره درامند 19 امتیاز و 14 ریباند داشت.

در یکی از حساس‌ترین بازی‌های روز، میلواکی باکس 121-99 برابر میزبانس اورلاندو مجیک به پیروزی رسید. یانیس آنته توکومپو پس از یک بازی غیبت در این دیدار با 22 امتیاز به باکس کمک کرد تا در کوارتر چهارم هفتمین پیروزی فصل خود را قطعی کند. برای اورلاندو مجیک اما نیکولا ووچویچ با 28 امتیاز و 14 ریباند نتوانست مانع از شکست تیمش شود. اما واشینگتن ویزاردز برای کسب اولین برد خانگی، 128-107 مقابل فینکس سانز به پیروزی رسید. ویزاردز قبل از این پیروزی سه شکست متوالی داشت و در هر 5 بازی خانگی فصل خود باخته بود. راسل وستبروک به علت مصدومیت این بازی تیمش را از دست داد و حداقل یک هفته دیگر نیز غایب خواهد بود. بردلی بیل با 34 امتیاز، 8 ریباند و 9 اسیست بیشترین نقش را در پیروزی ویزاردز داشت و در سمت مقابل، دوین بوکر با 33 امتیاز نتوانست مانع از شکست تیمش شود.

فیلادلفیا سونی سیکسرز که همچنان با مشکل کمبود نفرات دست و پنجه نرم می‌کند، 94-112 مقابل میزبانش آتلانتا هاکس شکست خورد. فیلی در این مسابقه بن سیمنز و سث کری را به علت مصدومیت و توبایس هریس، شیک میلتن، متیز تایبل و وینسنت پوریه را به خاطر پروتکل‌های NBA در اختیار نداشت. تری یانگ با 26 امتیاز و 8 اسیست بهترین بازیکن زمین بود و برای سونی سیکسرز هم جوئل امبید 24 امتیاز و 11 ریباند داشت. پورتلند تریل بلیزرز در یک دیدار جذاب با نتیجه 112-111 در خانه برابر تورنتو رپترز به پیروزی رسید. سی جی مک‌کالم که 10 ثانیه مانده به پایان بازی پیروزی تیمش را رقم زد در این دیدار با 30 امتیاز بهترین بازیکن زمین بود و پاسکال سیاکم با 33 امتیاز، 13 ریباند و 10 اسیست برای شمالی‌ها تریپل دابل کرد. در آخرین بازی هم ایندیانا پیسرز 127-122 مقابل ساکرامنتو کینگز شکست خورد. هریسون بارنز با 30 امتیاز بهترین بازیکن کینگز بود و برای ایندیانا هم دومانتاس سابونیس 28 امتیاز و 11 ریباند داشت.

خرید برترین وی. پی .ان جهان