ادعای موندودپورتیوو/ جزئیات توافق نهایی بارسلونا با مدافع سیتی (عکس)

به گزارش “شبکه اتصال“، اریک گارسیا در سال 2017 بارسلونا را ترک کرد و به منچسترسیتی پیوست. این مدافع اسپانیایی محصول لاماسیا طی ماه‌های گذشته به هدف اصلی باشگاه بارسلونا در نقل و انتقالات تبدیل شده و از همان ابتدا به نظر می‌رسید که بلوگرانا قصد دارد هر طور که شده این بازیکن را برای تقویت خط دفاعی خود به نوکمپ بیاورد.

 

 

 

 

از طرف دیگر قرارداد گارسیا با منچسترسیتی تنها تا  پایان فصل جاری اعتبار دارد و مشخص شده که خود این بازیکن نیز هیچ علاقه ای به ماندن در جمع سیتیزن ها ندارد و به نوعی خواهان حضور در بارسلوناست؛ موضوعی که چندی پیش به تایید سرمربی سیتی یعنی پپ گواردیولا نیز رسیده بود.

 

 

 

 

امروز موندودپورتیوو در گزارشی ویژه خبر از توافق قطعی بارسا با خود بازیکن و نیز سیتی داد. 

بارسا پیش از این با گارسیا به توافق رسیده بود ولی اکنون توافق بر سر قرارداد 5 سال و نیمه است و به عبارتی نیم فصل دوم امسال نیز لحاظ شده است. بارسا بر خلاف قبل اکنون خوشبین است گارسیا را همین زمستان جذب کند.

در واقع فشارهای رونالد کومان برای تقویت خط دفاعی در نهایت مسئولان باشگاه را مجاب ساخت تا برای جذب گارسیا جدیت بیشتری به خرج دهند. کومان خواهان جذب ممفیس دیپای نیز بود ولی پس از مصدومیت شدید جرارد پیکه به این نتیجه رسید که با توجه به شرایط اقتصادی بد باشگاه، بهتر است تنها به خرید یک مدافع میانی بسنده کند.

 

 

 

 

عملکرد خوب آنتوان گریزمان، عثمان دمبله و مارتین براثیویت در خط حمله نیز در منصرف شدن کومان از جذب مهاجم بی تاثیر نبود.

 

طبق گزارش موندودپورتیوو، بارسا همچنین با سیتی نیز به توافق تقریبا نهایی رسیده است. سیتی تابستان برای فروش گارسیا 10 + 10 میلیون یورو بندهای متغییر طلب کرده بود اما اکنون حاضر است با 5 میلیون یورو ثابت به علاوه 5 میلیون یورو بندهای متغیر نیز گارسیا را واگذار کند. جالب اینکه 5 میلیون یورو ثابت را بارسا فصل بعد پرداخت خواهد کرد و به این ترتیب تاثیری روی بودجه کنونی باشگاه کاتالان نخواهد گذاشت.

 

خرید برترین وی. پی .ان جهان