اعلام آمادگی پژمان جمشیدی برای حضور در میدان / تقویم طرفداری (24 دی)

به گزارش طرفداری، اخبار، حواشی و اتفاقاتی که در روز بیست و چهارم ماه و در دو دهه پیش در ورزش ایران و دنیا افتاده است امروز مورد بررسی دوباره قرار می گیرد.

افزایش وزن ” زیدان ” را مجبور به رعایت رژیم غذایی کرد (1380/10/24)

افزایش وزن “زین الدین زیدان ” ستاره فرانسوی تیم فوتبال رئال مادرید اسپانیا متخصصان علوم تغذیه تیم رئال را مجبور کرد برای رساندن وی به وزن ایده ال از رژیم غذایی ویژه استفاده کنند.

به گزارش سایت اینترنتی ساکر ایج، کارشناسان تغذیه تیم رئال مادرید دور بودن زیدان از تمرینات کلاسیک به خاطر تعطیلات سال جدید میلادی را یکی از عوامل مهم افزایش وزن وی قلمداد کرده اند. نوشیدن اب زیاد، مصرف سبزیجات ،میوه و ماهی برنامه تدوین شده برای ” زیدان ” است که باید با رعایت ان وی خود را اماده همراهی تیم رئال مادرید در چند دیدار حساس اینده کند. گفته می شود، از سوی کارشنان تغذیه تیم رئال به ” زیدان ” هشدار داده شده است که اگر رژیم غذایی داده شده را بطور کامل رعایت نکند ، ممکن است از لحاظ امادگی جسمانی دچار مشکل شود. بهترین بازیکن فوتبال جهان درسال های 1998 و2000 که پس از یک دوره کوتاه در تیم رئال مادرید اکنون به هماهنگی لازم با بازیکنان این تیم دست یافته است یک مهره کلیدی در تیم ملی فوتبال فرانسه در جام جهانی 2002 در کره جنوبی وژاپن محسوب می شود.

اینترمیلان در استانه انتقال “ریوالدو” به ایتالیا (1380/10/24)

سایت اینترنتی ساکرایج به نقل از مطبوعات اسپانیایی گزارش کـــــرد، باشگاه اینترمیلان در استانه فراهم کردن زمینه انتقال ” ریوالدو” ستاره برجسته فوتبال برزیل و تیم بارسلونا اسپانیا به ایتالیاست .

براساس اخبار منتشر شده در روزنامه های اسپانیایی ” خوان گاسپارت ” رییس باشگاه بارسلونا سه شنبه هفته گذشته با مسوولان باشگاه اینترمیلان ایتالیا ملاقات کرده و با پیشنهاد بسیار خوب انها برای انتقال ” ریوالدو” به ایتالیا مواجه شده است . گفته می شود، ممکن است پیشنهاد میلانی ها به ” گاسپارت ” شرایطی ایجاد کند که زمینه انتقال مرد سال 1999 فوتبال جهان به تیم اینتر فراهم شود. قرارداد ” ریوالدو ” 29 ساله در ماه ژوئن سال 2003 به پایان خواهد رسید امااز شرایط موجود چنین نمایان است که وی پیش از اتمام مدت قرادادش از تیم بارسلونا جدا خواهد شد. ” ریوالدو” در حال حاضر با دریافت دستمزدی بالغ بر 5/7 میلیون دلار در سال ، از بالاترین دستمزد اختصاص داده شده به بازیکنان حاضر در رقابتهای دسته اول باشگاههای اسپانیا برخوردار است .

مایکل جردن برنامه ای برای خداحافظی ندارد! (1380/10/24)

” مایکل جردن ” ستاره صاحب نام بسکتبال حرفه ای آمریکا گویا قصد خداحافظی از این ورزش زیبا وپرتحرک را ندارد چراکه اعلام کرده است فصل اینده نیز دررقابتهای قهرمانی بسکتبال حرفه ای این کشور شرکت خواهد کرد.

به گزارش خبرگزاری فرانسه از واشنگتن ، ” جردن که ماه آینده 39 ساله می شود در این خصوص گفت : هنوز احساس می کند انقدر توانایی دارد که بتواند حضوری موثر در رقابتهای بسکتبال حرفه ای داشته باشد . وی یاداور شد: زمانی که دوباره به دنیای بسکتبال حرفه ای روی اورد قصد داشت ، تنها دو فصل دیگر در میدان باشد ، اما اکنون تصمیم خود را تغییر داده و درصدد است فصل اینده را نیز همچنان در صحنه باشد. ” جردن” که با درخشش خیره کننده خود باعث شش دوره قهرمانی تیم شیکاکو لیکرز در 8 سال شد ، گفت : قراردادش با تیم واشنگتن ویزارد دوساله است و وی مجبور است با تمام دشواری هایی که در بر دارد تا پایان مدت قرارداد به بسکتبال بپردازد. وی یاداور شد، در استانه 39 سالگی و حضوری فعال در رقابتهای بسکتبال حرفه ای هنوز احساس می کنم در حال اموختن هستم و در این راه خود را یک اماتور می دانم.

سریعترین گل جهان در برزیل به ثمر رسید (1381/10/24)

خبرگزاری فرانسه از ریودوژانیرو گزارش کرد، سریعترین گل جهان دریـــک مسابقه فوتبال توسط ” فرد ” مدافع تیم ” میناس ژره س ” برزیل به ثمر رسید.
این گل در فاصله 3 ثانیه و 53 صدم ثانیه پس از اغاز بازی وارد دروازه تیم حریف شد. این خبرگزاری می افزاید، ” فرد ” که این گل را به ثمر رسانده است ، لیاقت ان را دارد که رکوردش در کتاب رکوردهای جهان موسوم به گینس ثبت شود لازم به یاداوری است که این مسابقه بین تیم های “میناس ژره س ” و ” ویلا نووا” در چارچوب رقابتهای جام سائوپائولو برگزار می شد که در پایان میناس ژره س موفق شد با نتیجه پنج بر یک به پیروزی دست یابد.

پژمان جمشیدی: آماده حضور در میدان هستم (1382/10/24)

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس تهران گفت: هفته های گذشته تمرینات مناسبی را پشت سر گذاشته ام لذا در آمادگی کامل بسر می برم. هفته های گذشته جمشیدی اغلب از روی نیمکت ذخیره بازی های تیمش را دنبال کرد که این امر شایعه اختلاف وی با بگوویچ را بوجود آورد.

پژمان جمشیدی در گفتگویی اعلام کرد: حضور در ترکیب ثابت تیم پرسپولیس چیزی نیست که من بخواهم به همین راحتی از آن بگذرم لذا در چند هفته اخیر حتی یک لحظه را هم برای تمرین کردن از دست نداده ام. وی در پاسخ به این سوال که چرا بر خلاف هفته های اول لیک در ترکیب ثابت قــرار ندارد؟ گفت: انتخاب بــازیکنان برای حضور در میدان تنهــا در حیطه اختیارات مربی تیم است و من در این زمینه نمی توانم اظهار نظر کنم. جمشیدی تاکید کرد: همین جا به هوادان پرسپولیس اعلام می کنم که من در آمادگی کامل بسر می برم و هر گاه مربیان بخواهند، می توانم با تمام وجود برای پرسپولیس بازی کنم و این سوال را هم که چرا با آمادگی کاملی که دارم در ترکیب اصلی و یا حتی ذخیره تیم جایی ندارم، باید مربیان پاسخ دهند. این هافبک پرسپولیس در پایان تایید کرد: انتخاب بازیکن حق یک مربی است و هیچ کس نمــی تواند این حق را از او سلب کند لــذا من تا زمانی که مربیان صلاح بدانند، روی نیمکت خواهم نشست.

“مهدوی کیا” قرارداد خود با باشگاه هامبورک را تمدید می کند (1382/10/24)

“مهدی مهدوی کیا” عضو تیم فوتبال “هامبورک ها.اس.فا.” به ضرب الاجل تعیین شده از سوی این باشگاه پیرامون تمدید قرارداد خود پاسخ داد و قصد دارد در این تیم بماند. خبرگزاری آلمان روز چهارشنبه با استناد به اظهارات مهدوی کیا افزود: من تصمیم خـود را گرفته ام و قرارداد با بــاشگاه هامبورک را تمدید خواهم کرد. تیم “هامبورک ها.اس.فا.” جهت تمدید و یا عدم تمدید قرارداد مهدوی کیا یک مهلت تا روز جمعه (26 دی ) تعیین کرده بود.

مخالفت دنیزلی با سفر پروین و خرسندی به قطر (1385/10/24)

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس به علت کمبود بازیکن با حضور محمد پروین و احسان خرسندی در رقابت های بین المللی قطر مخالفت کرد.

به گزارش روز یکشنبه باشگاه پرسپولیس، مصطفی دنیزلی به مسئولان باشگاه اعلام کرده است که به علت آسیب دیدگی الونک الونک، ابوالفضل حاجی زاده، محمدرضا مامانی و فراز فاطمی و محرومیت علیرضاواحدی نیکبخت، حسین بادامکی و شیث رضایی برای بازی با ابومسلم با کمبود بازیکن مواجه است. وی با بیان اینکه با حضور علیرضا حقیقی دروازه بان تیم پرسپولیس در تیم امید ایران موافقت است، اعلام کرد: اگر پروین و خرسندی عازم قطر شوند نفرات تیم به 15 نفر هم نمی رسد. مهرداد اولادی مهاجم تیم پرسپولیس نیز به احتمال فروان به علت حل نشدن مشکل خروجی و تعهد این باشگاه به الشباب نمی تواند پرسپولیس را در بازی با ابومسلم همراهی کند. دنیزلی که پیش از این با حضور اولادی، خرسندی، شیث رضایی و حقیقی در بازیهای آسیایی دوحه موافقت کرده بود، این بار اعلام کرد که حضور نیافتن پروین و خرسندی در رقابت های دوستانه قطر ضرورت نداشته و بهتراست فدراسیون فوتبال دراین باره با باشگاه پرسپولیس همکاری کند تا این تیم بیش از این با مشکل کمبود بازیکن مواجه نشود.

خرید برترین وی. پی .ان جهان