بررسی بازی های 12 ژانویه 2021 لیگ NBA | دورنت آماده، پیسرز مدعی و روزهای خوب اسپرز با آلدریج

پیروزی بروکلین نتس و یوتا جز، شکست گلدن استیت واریرز و ششمین پیروزی سن انتونیو اسپرز، از نتایج بازی های 12 ژانویه لیگ NBA بود. لازم به ذکر است که دیدار بوستون سلتیکس و شیکاگو بولز به تعویق افتاد.

به گزارش طرفداری، بروکلین نتس با شکست 116-122 دنور ناگتس، تعداد پیروزی هایش را به شکست هایش رساند و اکنون رکوردش 6-6 است. کوین دورنت در این فصل اکثرا آماده نشان داده و هر وقت بازی کرده، عملکرد خوبی داشته است. دورنت در این بازی نیز 34 امتیاز، 9 ریباند و 13 اسیست داشت و مرد اول تیمش بود. دورنت تا به اینجا در دقت پرتاب، دقت پرتاب سه امتیازی، میانگین های ریباند، اسیست و بلاک، عملکرد بهتری نسبت به فصل 2014 که MVP شد، از خود به جا گذاشته است. ناگتس با اینکه نیکولا یوکیچ، جمال ماری و ویل بارتن هر 3 بالای 20 امتیاز کسب کردند، نتوانست برابر میزبان خود کاری کند و متحمل ششمین شکست فصل شد. 

ایندیانا پیسرز با شکست 95-104 گلدن استیت واریرز، به هفتمین پیروزی اش رسید و فعلا به رتبه چهارم کنفرانس شرق رسید. 18 امتیاز و 14 ریباند دمانتس سبونس همراه شد با 22 امتیاز، 12 ریباند و 5 بلاک مایلز ترنر تا پیسرز بردی حساس را کسب کند. پیسرز بهتر از انتظار کار کرده و شاید اگر با همین روند به کار خود ادامه دهد، بتواند برای مدعی های کنفرانس شرق دردسرساز شود. اندرو ویگنز این اواخر بهتر شده و مقابل پیسرز هم به 22 امتیاز، 7 ریباند و 5 بلاک رسید. ویگینز بسیار در فاز دفاعی پیشرفت کرده است. استفن کری هم بازی را با 20 امتیاز به پایان رساند. واریرز در حال حاضر رکوردش 5-6 است.

مایلز ترنر
مایلز ترنر

یوتا جز با نتیجه 87-117 از سد کلیولند کولیرز گذشت و هفتمین پیروزی اش را کسب کرد. داناوان میچل در این بازی 27 امتیاز کسب کرد و بویان باگدانوویچ هم به 20 امتیاز رسید. سن انتونیو اسپرز بار دیگر در حضور لمارکس آلدریج به پیروزی رسید تا ششمین پیروزی این فصل را به دست آورد. پیروزی 102-112 اسپرز مقابل اوکلاهوما سیتی تاندر، رکورد اسپرز را 5-6 کرد. 6 بازیکن اسپرز در این بازی امتیازهای شان دو رقمی شد که لانی واکر با کسب 24 امتیاز، بیشترین امتیاز سن انتونیو را کسب کرد. لمارکس آلدریج تا به اینجا در 8 بازی اسپرز حضور داشته که تیم پاپوویچ توانسته در 6 بازی از آن پیروز شود.

خرید برترین وی. پی .ان جهان