برنامه ویژه رئال مادرید برای جذب امباپه

مدیران باشگاه رئال مادرید مصمم به جذب ستاره جوان تیم فوتبال پاری سن ژرمن هستند.

– ، بر اساس گزارش رسانه های مختلف، مدیران باشگاه رئال مادرید مدت هاست وضعیت کیلیان امباپه را زیرنظر دارند و معتقد هستند که این مهاجم فرانسوی می تواند جای خالی کریستیانو رونالدو، بهترین گلزن تاریخ این باشگاه را که در سال 2018 از رئال جدا شد را پر کُند، البته رئالی ها کریم بنزمای 32 ساله را هم به پایان دوران حرفه ای اش نزدیک می بینند، از این رو مهاجم جوان پاری سن ژرمن را به عنوان گزینه ای مناسب و بلندمدت برای تقویت خط حمله خود در نظر دارند.

روزنامه اسپانیایی آاِس اکنون خبر می دهد که باشگاه رئال مادرید در حال برنامه ریزی برای به خدمت گرفتن امباپه 22 ساله در تابستان آینده است.

مدیران این باشگاه اسپانیایی امیدوار هستند با فروش چند بازیکن خود بتوانند بودجه خود برای خرید این ستاره فرانسوی را تا 150 میلیون یورو افزایش دهند، رقمی که به نظر برای خرید بازیکنی که در تابستان آینده تنها یک سال از قراردادش با پاری سن ژرمن باقی خواهد ماند، کافی باشد.

بر اساس این گزارش؛ بازیکنانی هم که رئال مادرید می تواند با فروش آنها بودجه لازم برای خرید امباپه را فراهم کند، عبارتند از گرث بیل، ایسکو، مارسلو، دنی سبایوس، لوکا یوویچ و براهیم دیاس.

گفته می شود لیورپول نیز خواهان به خدمت گرفتن امباپه است و رقیب رئالی ها در این راه به شمار می رود.

فلورنتینو پرس، رییس باشگاه رئال مادرید قبلاً چنین استراتژی ای را برای به خدمت گرفتن ادن اِزار از چلسی در تابستان 2019 به کار گرفته بود و در حالی که این هافبک بلژیکی تنها یک سال از قراردادش با چلسی باقی مانده بود، او را با قراردادی به ارزش 100 میلیون یورو به خدمت گرفت.

کلید واژه ها: باشگاه رئال مادریدرئال مادریدباشگاهمادریدرئالپاری سن ژرمنامباپهمدیراناسپانیاییفرانسویسن ژرمنرئال مادرید درکیلیان امباپهبرنامهبهترین گلزنبرنامه ریزیمهاجمستارهتیم فوتبالجوانتابستانبازیکنمیلیونزیرنظرفوتبالبهترینسال 2018نزدیکتقویتگزارش

خرید برترین وی. پی .ان جهان