بسته کامل خبری صبحانه ورزشی طرفداری 1399/10/24؛ از یکه تازی اتلتیکو مادرید تا صدر نشینی منچستر یونایتد و صعود میلان

صبح روز چهارشنبه، بیست و چهارم دی، با بسته خبری صبحانه ورزشی در رسانه طرفداری همراه شما هستیم. این بسته را هم به صورت مجزا و هم به شکل کامل، می‌توانید در سایت و کانال تلگرامی طرفداری مشاهده کنید.

ناسیونال 2-4 پورتو؛ طارمی گل زد و پاس گل داد

پورتو و ناسیونال در جام حذفی پرتغال به مصاف هم رفتند که این بازی با برتری 4 بر 2 پورتو در 120 دقیقه و صعود این تیم به پایان رسید. در این بازی مهدی طارمی گل زد و پاس گل داد.

در این بازی ابتدا دیاز در دقیقه 22 برای پورتو گل زد و در دقیقه 25 ناسیونال جبران کرد. در دقیقه 62 ناسیونال گل دوم را به ثمر رساند و بازی داشت به پایان می رسید تا اینکه در دقیقه 88 اوانیلسون روی پاس مهدی طارمی گل تساوی را به ثمر رساند.

بازی به وقت های اضافه کشیده شد و در دقیقه 102 اولیویرا گل سوم را به ثمر رساند و در دقیقه 115 هم طارمی گل چهارم را به ثمر رساند تا این بازی 4 بر 2 به پایان برسد.

تراکتور همچنان خواهان تجدیدنظر در پرونده رشید مظاهری

خلاف آنچه رییس کمیته استیناف درباره رشید مظاهری و تراکتور گفت تراکتوری ها همچنان پیگیر پرونده مظاهری هستند.

به گزارش طرفداری، باشگاه تراکتور به طور رسمی به رای کمیته تعیین وضعیت در مورد رشید مظاهری اعتراض کرد و با ارسال نامه ای به سازمان لیگ، خواهان پیگیری دوباره و تجدید نظر در خصوص این پرونده شد.

نفت مسجدسلیمان 3-1 شهرخودرو / بازگشت رحمتی از جنوب با دست خالی

در چارچوب رقابت های هفته یازدهم فوتبال کشور، تیم های نفت مسجدسلیمان و شهرخودرو به مصاف هم رفتند که این بازی با نتیجه 3 بر 1 به سود نفت مسجد سلیمان به پایان رسید. ساسان حسینی 2 بار و محمدمهدی محبی یک بار برای نفت گلزنی کردند و قاسمی نژاد هم تک گل شهرخودرو را به ثمر رساند. با این نتیجه، نفتی ها 15 امتیازی شدند و موقتا چند پله ای در جدول صعود کردند و شهرخودرو نیز 12 امتیازی ماند.

هروویه میلیچ ایران را ترک کرد!

هروویه میلیچ بامداد امروز به همراه خانواده اش در فرودگاه بین المللی امام(ره) حضور داشته است و ظاهرا درست مثل استراماچونی ایران را ترک کرده است.

به گزارش طرفداری و به نقل از فوتبالی، میلیچ از نیمکت نشینی خود در استقلال به شدت ناراحت بوده و شب گذشته هم در فرودگاه امام(ره) حضور داشته که در حال حاضر شواهد نشان می دهد او ایران را ترک کرده و احتمالا از استقلال جدا خواهد شد. او به دوستان نزدیکش گفته بود با اینکه عاشق استقلال است اما محمود فکری اعتقادی به او ندارد و بازی نکردن در دربی هم نشان داد که دیگر نمی شود در استقلال ماند و نمی تواند با محمود فکری و تفکراتش تاکتیکی اش کار کرد. البته میلیچ قرار بود پس از پایان نیم فصل از ایران برود اما ظاهرا بازی نکردن در دربی آنقدر ناراحتش کرده که تصمیم گرفته شبانه ایران را ترک کند.

میلیچ امروز در تمرین ریکاوری استقلال حضور نداشت. باید دید باشگاه استقلال خبر رسمی خروج او را اعلام می کند یا اینکه اتفاق دیگری می افتد و باشگاه به جدایی میلیچ رضایت نمی دهد.

موریرنز 1-2 سانتا کلارا؛ صعود سانتا کلارا با گل شهریار مغانلو

در جام حذفی پرتغال، سانتا کلارا و موریرنز به مصاف هم رفتند که این بازی با پیروزی 2 بر 1 سانتا کلارا به پایان رسید. گل دوم و پیروز بخش سانتا کلارا را شهریار مغانلو در دقیقه 87 به ثمر رساند.

با این پیروزی یاران مغانلو به مرحله بعد صعود کردند.

اتلتیکو مادرید 2-0 سویا؛ عزم جزم سیمئونه برای قهرمانی لالیگا

برنلی 0-1 منچستریونایتد؛ شیاطین سرخ به تنهایی در صدر

وولورهمپتون 1-2 اورتون؛ تافی ها قصد تسلیم شدن ندارند

میلان 0 (5)-(4) 0 تورینو؛ خستگی 120 دقیقه ای که در پایان ارزید

رفقای صمیمی؛ محمد انصاری و محسن ربیع خواه
سارا شیربیگی
کلایورت در کنار پدری در موزه بارسلونا
وینالدوم:
تصور کنید با این کفش ها ضربه آزاد بزنید

خرید برترین وی. پی .ان جهان