رونالد کومان: بارسلونا به مبارزه برای کسب جام عادت دارد

رونالد کومان از شرایط بارسلونا پیش از شروع سوپرکاپ اسپانیا می گوید. 

به گزارش طرفداری و به نقل از Barcacentre، بارسلونا قرار است فردا (چهارشنبه) از ساعت 23:15 در چارچوب نیمه نهایی سوپرکاپ اسپانیا به مصاف رئال سوسیداد برود، این دیدار قرار است به میزبانی شهر کوردوبا برگزار شودو رونالد کومان، سرمربی بارسلونا در کنفرانس مطبوعاتی پیش از این بازی حاضر شد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد:

می دانیم که رئال سوسیداد یک رقیب قدرتمند است. آنها به دنبال این هستند که روی حریف شان فشار وارد کنند. قرار است بازی خیلی جالبی را ببینیم، تقابل دو تیمی که ذهنیت ارائه یک فوتبال خوب را دارند. ما ذهنیت لازم برای ارائه حداکثر تلاش در جهت کسب قهرمانی سوپرکاپ را داریم، اما بقیه رقیبان ما هم اینچنین هستند. قصد داریم ریتم بازی های گذشته مان را حفط کنیم. تیم ما در حال رشد و پیشرفت است و فرصت این را داریم تا ثابت کنیم در مسیر درستی گام برمی داریم. به تغییرات زیادی احتیاج نداریم و قرار است از تمام توان مان بهره بگیریم. فکر میکنم به طور کلی از نظر هجومی بهتر شده ایم. تیم در دفاع هم تیم خوب کار میکند و در بازی های اخیر اعتماد به نفس به  دست آورده ایم. 

مصدومان بارسلونا 

مصدومان؟ در آخرین مسابقه چند بازیکن از ناراحتی هایی رنج می بردند که یکی شان مسی بود؛ دی یونگ و دست هم چنین اوضاعی داشتند. اما خب همه آنها برای بازی فردا آماده خواهند بود. آرائوخو هم قرار است در تمرین امروز مورد ارزیابی قرار بگیرد. 

انتخابات ریاست بارسلونا 

انتخابات ریاست باشگاه؟ مهم ترین نکته این است که هرچیزی سر جایش باشد، مخصوصا در باشگاه بارسلونا و پست ریاست. من در هر صورت با این موضوع موافقم (برگزاری انتخابات باشگاه). اما سلامتی مهم ترین مسئله است.

 بارسلونا به مبارزه برای عناوین عادت دارد

بارسلونا عادت دارد که برای کسب عناوین مبارزه کند. واضح است که سوپرکاپ مهم ترین جام نیست اما ما ذهنیت این را داریم که در هر بازی نهایت تلاش مان را انجام دهیم. ال کلاسیکو در فینال؟ برای حضور در فینال باید بازی فردا را با پیروزی پشت سر بگذاریم و نمی خواهم قبل از نیمه نهایی به فینال فکر کنم. ابتدا باید حریف مان را شکست دهیم و بعد منتظر دیگر تیم فینالیست باشیم.   

شانس اول سوپرکاپ اسپانیا 

شانس اول قهرمانی سوپرکاپ؟ هیچ تیمی شانس اول این تورنمنت نیست. 

خرید های زمستانی 

خرید جدید؟ آماده ایم و از قبل می دانیم که از بازار نقل و انتقالاتی می خواهیم. مسئله تنها بر سر انتخابات  و روی کار آمدن رئیس جدید است.  

خرید برترین وی. پی .ان جهان