سولسشایر: برای تقابل با لیورپول آماده‌ایم/ پوگبا بازیکن بزرگی برای ما است

به گزارش شبکه اتصال، اولگنار سولسشایر که شاگردانش شب گذشته (سه‌شنبه) در دیداری معوقه از هفته اول لیگ برتر انگلیس موفق شدند میزبان خود، برنلی را با نتیجه یک بر صفر از پیش‌رو بردارند و به صدر جدول رده‌بندی لیگ برتر انگلیس برسند با اشاره به تصمیمات بحث‌برانگیز داور این بازی با استفاده از کمک‌داور ویدئویی (VAR) گفت: بین دو نیمه سعی کردیم بازیکنان را آرام کنیم چون آنها با تصمیماتی که داور در زمین گرفته بود، مخالف بودند و به همین خاطر بسیار احساسی شده بودند. بنابراین باید دوباره کنترل بازی را در اختیار می‌گرفتیم و به نظرم در نیمه دوم خیلی خوب بازی کردیم و در نهایت از گل برتری‌مان هم دفاع کردیم.

وی در خصوص خطایی که در موقعیت گلزنی روی ادینسون کاوانی صورت گرفت و گل هری مگوایر که داور هر دو صحنه را با استفاده از VAR مردود اعلام کرد، اظهار داشت: من فیلم هیچیک از آن دو صحنه را ندیدم و نمی‌توانم درباره‌اش صحبت کنم. شاید قبل از خطا روی کاوانی، لوکا شاو مرتکب خطایی شده باشد که در این صورت تصمیم داور درست بوده است اما قطعاً هری مگوایر روی گلی که زد، خطایی مرتکب نشد. وقتی بازیکن حریف نمی‌تواند برای سرزنی به هوا بلند شود، درست مثل صحنه‌ای که در گل مگوایر رخ داد، بنابراین خطایی نمی‌توان گرفت. با این وجود واکنش بازیکنانم به نیم ساعت سخت اول بازی بازی را دوست داشتم.

سرمربی شیاطین سرخ همچنین در تمجید از هافبک فرانسوی خود که در دقیقه 71 گل برتری این تیم را با شوتی سرضرب وارد دروازه برنلی کرد، خاطرنشان کرد: همیشه گفته‌ام که پوگبا بازیکن بزرگی برای ما است. او شخصیت خوبی در رختکن دارد و بازیکنان به او توجه می‌کنند. پل، قهرمان جهان است. ما در حال حاضر بهترین پوگبا را داریم می‌بینیم. او مصدوم بود و سپس به کووید-19 مبتلا شد و طبیعی بود که برای بازگشت به آمادگی نیاز به زمان داشته باشد.

سولسشایر که حالا شاگردانش با سه امتیار برتری نسبت به لیورپول در صدر جدول رده‌بندی لیگ برتر انگلیس هستند و باید در بازی بعدی خود در آنفیلد به مصاف لیورپول بروند، گفت: ما می‌دانیم که در بازی بعدی باید با قهرمان بازی کنیم. آنها سه فصل بارونکردنی داشته‌اند اما ما برای تقابل با لیورپول آماده و هیجان‌زده هستیم. این بازی آزمونی دیگر برای شخصیت و کیفیت تیمی ما است. ما در جایگاه خوبی به مصاف لیورپول می‌رویم.

جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در صفحه اینستاگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)

خرید برترین وی. پی .ان جهان