پیروزی میلان مقابل تورینو در شب بازگشت زلاتان/ تساوی رئال و انتقاد تند زیدان از شرایط برگزاری مسابقه

نتایج فوتبال باشگاهی,انتقاد زیدان از نتیجه مسابقه

میلان در دیداری خانگی موفق شد با نتیجه ۲-۰ تورینو را شکست بدهد و جایگاهش در صدر جدول سری آ را تثبیت کند.

به گزارش ورزش سه، در شبی که زلاتان ابراهیموویچ بعد از ۷ هفته دوری از میادین به دلیل مصدومیت، برای دقایقی در ترکیب روسونری بازی کرد، این تیم موفق شد با گل های رافائل لیائو و فرانک کسیه (پنالتی) مقابل تورینو به پیروزی برسد.

میلانی ها بازی را بهتر شروع کردند و چیزی نمانده بود که در دقیقه ۲، روی اشتباه سالواتوره سیریگو، دروازه بان تورینو، به گل برسند اما ضربه سامو کاستیه‌خو از کنار دروازه به بیرون رفت.

برتری میلانی ها ادامه داشت و بازیکنان این تیم چند موقعیت خوب را از دست دادند تا اینکه سرانجام در دقیقه ۲۴ به گل رسیدند. روی یک حرکت تیمی خوب، لیائو با پاس در عمق براهیم دیاز صاحب موقعیت شد و ضربه مطمئن او به گوشه دروازه تورینو رفت.

برتری میلانی ها بعد از این گل ادامه پیدا کرد و در دقیقه ۳۲ بود که دیاز در برخورد با بلوتی درون محوطه جریمه تورینو سرنگون شد. داور ابتدا بعد از بررسی VAR این صحنه را پنالتی تشکخیص نداد اما پس از بررسی دوباره، در نهایت یک پنالتی به سود میلان اعلام کرد. فرانک کسیه پشت ضربه قرار گرفت و برخلاف جهت حرکت سیریگو دروازه را باز کرد.

بعد از این گل بازیکنان میهمان پیش کشیدند و چیزی نمانده بود که در دقیقه ۴۳، یکی از گل های خورده را جبران کنند اما ضرب رودریگز به تیر دروازه دوناروما برخورد کرد و در نهایت در این نیمه توپ دیگری از خط دروازه‌ها عبور نکرد و این نیمه با همان دو گل به سود روسونری به پایان رسید.

نیمه دوم را تورینو بهتر آغاز کرد و در دقیقه ۵۰، وردی در برخورد با تونالی درون محوطه جریمه میلان سرنگون شد و داور نقطه پنالتی را نشان داد اما بعد از استفاده از VAR تصمیمش را تغییر داد.

در ادامه بازی متعادل دنبال شد تا اینکه در دقیقه ۶۱، سینیو روی یک حرکت دیدنی از سمت راست صاحب موقعیت گلزنی شد اما حضور به موقع رومانیولی، دروازه میلان را نجات داد.

در ادامه این میلانی ها بودند که بیشتر توپ و میدان را در اختیار داشتند؛ هرچند موقعیت های چندانی روی دروازه حریف ایجاد نکردند. در ۵ دقیقه پایانی بازی، زلاتان ابراهیموویچ هم برای میلان به میدان رفت اما حضور او نیز تغییری در نتیجه ایجاد نکرد و بازی با همان دو گل به سود میزبان به پایان رسید.

 اوساسونا ۰-۰ رئال: سفیدها به دنبال صدرنشینی نیستند

رئال مادرید در دیداری خارج از خانه مقابل اوساسونا با تساوی ۰-۰ متوقف شد.

نتایج فوتبال باشگاهی,انتقاد زیدان از نتیجه مسابقه

در شبی که بارش شدید برف در پامپلونا، شرایط دشواری را در ورزشگاه ال‌سادار رقم زده بود، شاگردان زین‌الدین زیدان نتوانستند از این دیدار خارج خانه به نتیجه ای بهتر از تساوی بدون گل برسند و به این ترتیب، بار دیگر فرصت صعود به صدر جدول را از دست دادند.

رئالی ها بازی را بهتر آغاز کردند و در دقایق ابتدایی بازی را در اختیار داشتند اما موقعیت خاصی روی دروازه حریف ایجاد نکردند. در ادامه بازیکنان میزبان هم پیش کشیدند و در دقیقه ۱۸ روی ارسال دیدنی روبن گارسیا، این کایری بود که صاحب موقعیت شد اما نتوانست از این فرصت استفاده کند.

در ادامه بازی متعادل شد و هر دو تیم به دنبال رسیدن به گل بودند اما در ایجاد موقعیت گلزنی، توفیق چندانی نداشتند و در نهایت این نیمه با تساوی بدون گل به پایان رسید.

نیمه دوم را دو تیم متعادل آغاز کردند و دقایق ابتدایی بدون اینکه موقعیت ویژه ای روی دروازه ها ایجاد شود، سپری شد اما پس از آن، این بازیکنان رئال بودند که توپ و میدان را در اختیار گرفتند اما باز هم نمی توانستند موقعیت خاصی روی دروازه اوساسونا ایجاد کنند که بخشی از آن به دلیل شرایط جوی بود.

بازی با همین روند ادامه داشت و حتی حضور ماریانو دیاز و ایسکو هم نتوانست شرایط بازی را تغییر چندانی بدهد.

 در دقیقه ۸۶ بود که اوساسونا می توانست به گل برتری برسد اما بعد از اینکه ضربه بودیمیر توسط بازیکنان رئال بلوکه شد، ضربه بعدی را  جانی رودریگز زد که از بالای دروازه به بیرون رفت.

در دقیقه ۹۰ این رئالی ها بودند که می توانستند سه امتیاز بازی را از آن خود کنند اما مندی نتوانست از فرصتی که بنزما ایجاد کرده بود، استفاده کند و ضربه اش را به بیرون زد.

در نهایت تلاش دو تیم برای رسیدن به گل ثمری نداشت و بازی با تساوی بدون گل به پایان رسید.

 زیدان: این فوتبال بود؟ بازی باید لغو می شد

زین الدین بازی پس از توقف تیمش برابر اوساسونازین الدین بازی پس از توقف تیمش برابر اوساسون به گلایه از برگزار کنندگان مسابقه پرداخت.

نتایج فوتبال باشگاهی,انتقاد زیدان از نتیجه مسابقه

 رئال مادرید روز گذشته با مشقت فراوان و پس از ۴ ساعت معطلی در فرودگاه باراخاس توانست به پامپلونا برود تا امروز برابر اوساسونا قرار بگیرد. تا ساعات انتهایی شب، وضعیت برگزاری بازی نامشخص بود اما در نهایت تیم داوری تشخیص داد که بازی به انجام برسد.

تلاش دو تیم در نهایت نتیجه ای نداشت و در هوایی برفی به تساوی بدون گل رسیدند.

زین الدین زیدان سرمربی رئال در پایان بازی گفت:« با شرایط بدی به اینجا رسیدیم و در زمین تا جایی که می توانستیم سعی کردیم بازی خودمان را انجام دهیم. این یک بازی فوتبال نبود و حس بدی در پایان مسابقه دارم. هنوز نمی دانیم چه زمانی می توانیم به مادرید برگردیم. معتقدم این بازی باید لغو می شد.»

زیدان ادامه داد:« تکرار می کنم این یک بازی فوتبال نبود ولی در هر صورت به تاریخ پیوست. شرایط طوری است که نمی دانیم حالا چه باید بکنیم و حتی چه زمانی قادر به برگشت هستیم. دنبال توجیه نیستم ولی گلایه دارم چون این فوتبال نبود. مردم دوست دارند یک بازی فوتبال در شرایط درست را تماشا کنند. بازهم می گویم که از وضعیت بازی امروز ناراضی هستم ولی کاری از دست مان ساخته نبود. زمین مسابقه اصلا شرایط ارائه یک بازی خوب فوتبال را نداشت و واضح است که بازی باید به تعویق می افتاد.»

خرید برترین وی. پی .ان جهان