آخرین طعنه زیدان به یوویچ پیش از جدایی

کد خبر: 1731414/29

زمان: 16:18  
1399/10/25

بازدید: 7,940

لوکا یوویچ امروز وارد آلمان شد تا آخرین مراحل پیوستنش به اینتراخت فرانکفورت را پشت سر بگذارد.

به گزارش “شبکه اتصال“، دوران حضور لوکا یوویچ در رئال مادرید حداقل در فصل 21-2020 به اتمام رسید و او قرضی راهی آینتراخت فرانکفورت تیم سابقش خواهد شد. دو روز پیش مدیر ورزشی آینتراخت و رئیس باشگاه تایید کردند که تمام کارهای بازگشت یوویچ انجام شده و این مهاحم صرب که فصل 19-2018 توانسته بود 27 گل برای این باشگاه بزند، به خانه سابقش بازخواهد گشت.

جالب اینکه او درخواست مستقیم هود زیدان در تابستان 2019 بود ولی در یک سال و نیم گذشته تنها موفق به زدن دو گل شد و امسال نتوانست حتی به حد نصاب 300 دقیقه بازی برای رئال برسد و از دو ماه پیش دیگر به میدان نرفته است.

 

 

 

 

زیدان در نشست خبری روز گذشته خود و در پاسخ به سوالی در مورد دلیل ناکامی یوویچ گفت:« یوویچ یک مهاجم است و قرار بود برای ما هم چنین نقشی ایفا کند و گل بزند. لوکا وقتی به جمع ما پیوست، 21 سال بسیشتر نداشت و بسیار جوان بود و هنوز هم هست. اینطور وانمود می کنیم که جوان بودن و سن پایین نقش مهمی در ناکامی اش داشت.»

 

 

 

 

زیزو ادامه داد:« او خوش شانس هم نبود و نتوانست خودش را با فضای تیم بزرگی مثل رئال وفق دهد. مصدومیت ها هم مزید بر علت شد. بازی در رئال ساده نیست. یوویچ برای اینکه بازیکنی در سطح رئال شود، هنوز باید چیزهای خیلی زیادی یاد بگیرد. او کیفیت لازم را دارد و در این تردیدی نداشتم و ندارم اما بازیکن رئال بودن ساده نیست و باید این را یاد بگیرد.»

 

 

خرید برترین وی. پی .ان جهان