ایکر مونیاین: اتلتیک بیلبائو باشگاه بزرگی است و برای بهترین نتیجه در سوپرکاپ آماده شدیم

ایکر مونیاین بازیکن اتلتیک بیلبائو امیدوار است که بتواند قهرمان سوپرکاپ اسپانیا شود.

به گزارش طرفداری و به نقل از مارکا، ایکر مونیائین به همراه اتلتیک بیلبائو که سال 2015 در دو بازی رفت و برگشت با نتیجه 5-1 مقابل بارسلونا در سوپرکاپ اسپانیا به پیروزی رسید و قهرمانی در این جام را جشن گرفت. او روی یکی از پاهایش این جام را تتو کرده است و حالا تتو دیگری هم می خواهد. او گفت:

جای خالی برای تتو جدیدم دارم. من هم مثل بقیه بازیکنان تیم باید با میل زیاد برای قهرمانی تلاش کنم. رقابت برای یک عنوان قهرمانی هیجان انگیز است. ما برای بهترین نتیجه آماده شدیم و باشگاه بزرگی هستیم؛ امیدوارم لحظات زیبا را در این مسابقات جشن بگیریم. 

ارزش سوپرکاپ: فکر نمی کنم تیمی این جام را بی اهمیت بداند؛ مخصوصا با فرمت جدید که از سال پیش آغاز شده است. حضور در فینال، چیزی است که مشتاقانه به دنبال آن هستیم. ما با آرزو و جاه طلبی فراوان به این مسابقات آمدیم و آماده رویارویی با این چالش هستیم.

آشنایی با سیستم مارسلینو: بازی آخر هفته مقابل اتلتیکو مادرید که لغو شد، به ما کمک کرد تا فرصت بیشتری با مربی جدید کار کنیم و با ایده های او آشنا شویم. ما برای تقابل با رئال مادرید آماده هستیم. 

رئال مادرید: ما منتظر این بازی بودیم و می دانیم که آن ها تیم قدرتمندی هستند. آن ها بازیکنان خوبی در همه پست ها دارند حتی روی نیمکت که می تواند هر مشکلی را حل کنند. ما می خواهیم ریتم بازی را در اختیار بگیریم و با دقت توپ را در اختیار داشته باشیم. 

خرید برترین وی. پی .ان جهان