بسته کامل خبری صبحانه ورزشی طرفداری 1399/10/25؛ از حذف بایرن مونیخ تا قهرمانی پاری سن ژرمن

صبح روز پنجشنبه، بیست و پنجم دی، با بسته خبری صبحانه ورزشی در رسانه طرفداری همراه شما هستیم. این بسته را هم به صورت مجزا و هم به شکل کامل، می‌توانید در سایت و کانال تلگرامی طرفداری مشاهده کنید.

بختیار رحمانی به دالکورد سوئد پیوست / رسمی

بختیار رحمانی، به تیم دالکورد سوئد پیوست.

به گزارش طرفداری، بازیکن سابق استقلال و فولاد که در سابایل آذربایجان توپ می زد، با قراردادی به تیم فوتبال دالکورد سوئد پیوست.  دالکورد تیمی در دسته دوم سوئد است که از بازیکنان کرد تبار تشکیل شده است.

امیدواری حامیان گل محمدی به حذف فوری رییس هیات مدیره پرسپولیس

مهدی رسول پناه که زمان سرپرستی باشگاه پرسپولیس در یک جمع چند نفره یحیی گل محمدی را به باد انتقاد گرفت و او را دلال و پورسانت بگیر معرفی کرد، هرگز تصور نمی کرد فیلم اهانت هایش به یحیی گل محمدی پخش و باعث کناره گیری اش شود.

به گزارش طرفداری، حالا که یحیی گل محمدی خواهان برکناری فوری رییس هیات مدیره پرسپولیس شده، قسمت تازه ای از آن فیلم مخفیانه ای که از رسول پناه گرفته شده بود، در فضای مجازی به اشتراک گذاشته است که در آن، رسول پناه علاوه بر توهین به گل محمدی و ادعای فحاشی علیپور به گل محمدی و پیروانی، فحاشی کامیابی نیا به یحیی و پشیمانی قطری ها از خرید ترابی، ادعا می کند ترابی باید تاوان نشان دادن جمله رهبری روی پیراهن خود را بدهد!

حامیان یحیی گل محمدی پیش بینی می کنند با انتشار این فیلم تازه، وزارت ورزش فوری رسول پناه را از ریاست هیات مدیره کنار بگذارد.

یحیی گل محمدی بعد از پایان دربی تهدید کرده بود اگر وزیر ورزش ظرف دو روز آینده رییس هیات مدیره پرسپولیس را برکنار نکند، تبعاتش با وزارت خانه است و حالا با گذشت دو روز از آن حرف، فیلمی در فضای مجازی منتشر شده که قطعا برای رسول پناه و وزارت ورزش تبعات خواهد داشت.

رئال سوسیداد (2) 1-1 (3) بارسلونا؛ رستگاری در شب یلدای فوتبال با دستان تراشتگن

فیورنتینا 1-2 اینتر؛ صعود با گل دقیقه 119 بیگ روم

منچسترسیتی 1-0 برایتون؛ یک بازی کمتر، 32 امتیاز و بسیار نزدیک به صدر!

پاری سن ژرمن 2-1 مارسی؛ اولین جام پوچتینو، با پاریس به دست آمد

تاتنهام 1-1 فولام؛ ببخشید آقای مورینیو!

یوونتوس 3-2 جنوا؛ رستگاری در دقیقه 104 با گل حمزه رفیعا

هولشتاین کیل (6) 2-2 (5) بایرن مونیخ؛ حذف ناباورانه باواریایی ها از دی اف بی پوکال

خداداد عزیزی و پسرش
الهام فرهمند و حسین پاپی

 

 

خرید برترین وی. پی .ان جهان