تبعیض آشکار داور بین بارسا و رئال مادرید (عکس)

کد خبر: 1731402/29

زمان: 14:17  
1399/10/25

بازدید: 3,144

مونوئرا مونته رو داور بازی شب گذشته بارسا و سوسیداد یک پنالتی جنجالی علیه بارسا اعلام کرد. او همین صحنه را برای رئال پنالتی نگرفته بود.

به گزارش “شبکه اتصال“، به نقل از موندودپورتیوو، شب گذشته بارسا با گل دقیقه 39 فرانکی دی یونگ نیمه اول بازی با سوسیداد در نیمه نهایی سوپرکاپ را برنده به رختکن رفت ولی 5 دقیقه از نیمه دوم گذشته بود که سوسیداد به یک ضربه پنالتی دست یافت.

 

 

 

 

 

 

ارسال از چپ اویارسابال درون محوطه جریمه به دست فرانکی دی یونگ برخورد کرد و داور پس از کمی مکث اعلام پنالتی کرد. در لحظه برخورد توپ به دست دی یونگ، دست او به بدنش چسبیده بود و همین دلیلی بود برای اعتراض بازیکنان بارسا اما از نظر وی ای آر نیز تصمیم داور صحیح بود.

طبق گزارش کارشناس داوری مارکا، داور تصمیم درستی گرفت و برخورد توپ به دست دی بونگ طبق قوانین جدید داوری پنالتی بود.

اویارسابال این پنالتی را به گل تساوی سوسیداد بدل کرد. بازی در نهایت با برتری بارسا در ضیافت پنالتی ها تمام شد.

 

 

 

 

مونوئرا مونته رو داور بازی بارسا همین صحنه را در بازی بین رئال و ایبار در تاریخ 20 دسامبر(30 آذر) پنالتی نگرفته بود تا در شبکه های اجتماعی به سوژه هواداران بارسا تبدیل شود.

دقیقه 85 بازی رئال و ایبار و در حالی که بازی 2-1 به سود کهکشانی ها در جریان بود، توپ درون محوطه جریمه به دست سرخیو راموس برخورد کرد ولی مونوئرا تردیدی نداشت که صحنه پنالتی نبوده و حتی وی ای آر هم دخالت نکرد. رئال در نهایت بازی را 1-3 به سود خود خاتمه داد.

خرید برترین وی. پی .ان جهان