تیبو کورتوا: بازی با پیراهن رئال مادرید همیشه یک رویا بوده است

تیبو کورتوا دروازه بان رئال مادرید، در خصوص سیوهای برتر خود با پیراهن کهکشانی ها صحبت کرد. 

به گزارش طرفداری و به نقل از آ.اس، تیبو کورتوا در گفتگو با شبکه رئال مادرید در مورد شرایطش در این تیم صحبت کرد. او گفت:

بازی با پیراهن رئال مادرید همیشه یک رویا بوده است. دوران بسیار خوبی داشتیم و توپگیری های بزرگی داشتیم. در رئال مادرید فرصت زیادی به شما داده نمی شود اما در لحظات کلیدی باید حضور داشته باشد و 90 دقیقه تمرکز کنید.

نکات کلیدی در مورد سبک بازی: هر بازی ویدیوی حریف را داریم تا خطاها و پنالتی های آن ها را ببینیم. ساعت ها ویدئو تماشا می کنیم اما در مورد همه چیز نیز صحبت می کنیم. دیدگاه از درون زمین متفاوت است و فضاها کاهش می یابند. گاهی با روبرت وازکز روی سرعت واکنش ها کار می کنیم. به خاطر وزنم بازیکن سریعی هستم اما می توانم بهتر شوم.

اهمیت دروازه بان: در دهه گذشته بیشتر به اهمیت یک دروازه بان پی میبریم. سیو کاسیاس در جام جهانی 2010 مقابل آرین روبن که اگر گل می شد، اسپانیا قهرمان نمی شد. به همین دلیل باید برای یک دروازه بان ارزش قائل شد.

شش سیو برتر تیبو کورتوا به انتخاب خودش

سیو مقابل نبیل فکیر (رئال بتیس): با پای مخالف سیو کردم. گاهی باید طوری واکنش نشان دهی که اجازه ریباند به حریف داده نشود.

سیو مقابل آرتور (بارسلونا): آرتور توپ را از پایش دور کرد و به همین خاطر منتظر ماندم تا به محوطه جریمه بیاید و فضاها را ببندم. منتظر ماندم تا نتواند چیپ بزند.

سیو مقابل میکل وسگا (اتلتیک بیلبائو): تمرکزم را حفظ کردم. با من تک تک به شده بود. شوت محکمی زد و به همین خاطر بازویم را تکان دادم تا جلوی حرکتش را بگیرم.

سیو مقابل لیونل مسی (بارسلونا): مشکل بود. مسی به دروازه بان حریف فرصت واکنش نمی دهد. با توجه به تمریناتی که روی واکنش ها در تمرینات داشتیم، واکنش خوبی داشتیم.

دبل سیو مقابل ویارئال: تقریبا به موارد زیادی بستگی داشت و توپ فوق العاده سختی بود. افراد زیادی مقابلم بودند اما جایگیری خوبی داشتم. خیلی سریع ایستادم تا توپگیری کنم. خوشحالم که با این سیوها، رئال مادرید لالیگا را برد.

سیو مقابل اتلتیکو مادرید در سوپرکاپ اسپانیا: لحظه ویژه ای برای پیروزی در یک تورنمنت مهم بود. مقابل اتلتیکو مادرید در وقت اضافه و بعد از آن در ضربات پنالتی پیروز شدیم. 

خرید برترین وی. پی .ان جهان