رکورد تاریخی رونالدو در شب پیروزی یووه

Cristiano Ronaldo,رکوردهای گلزنی رونالدو

فوق ستاره پرتغالی یوونتوس با گلزنی مقابل ساسولو رکورد جدیدی را به ثبت رساند.

مهاجم تیم فوتبال یوونتوس با گلزنی در برابر ساسوسولو به رکورد جوزف بیکان، برترین گلزن تاریخ فوتبال رسید.

به گزارش همشهری آنلاین، کریستین رونالدو (Cristiano Ronaldo) با گلزنی در لحظات انتهایی دیدار تیم فوتبال یوونتوس و تیم فوتبال ساسولو یک رکورد تاریخی به نام خود به ثبت رساند. ستاره پرتغالی در وقت های اضافه نتیجه را ۳ بر یک به نفع بانوی پیر کرد و توانست تعداد گل هایش را در بازی های رسمی به عدد ۷۵۹ برساند. مهاجم یوونتوس با رکورد جوزف بیکان، برترین گلزن تاریخ فوتبال برابر شد. وی این رکورد را فقط در ۴۹۵ بازی به ثبت رساند اما بیکان پس از انجام ۱۰۳۷ دیدار ۷۵۹ گل را وارد دروازه حریفان کرد.

رونالدو برای اسپورتینگ پنج گل و تیم فوتبال منچستریونایتد ۱۱۸ بار گلزنی کرد. او با پیراهن تیم فوتبال رئال مادرید ۴۵۰ گل به ثمر رساند تا برترین گلزن تاریخ این باشگاه لقب بگیرد. ستاره پرتغالی برای تیم ملی کشورش ۱۰۲ بار گلزنی کرد و یکشنبه شب هشتاد و چهارمین گلش را با یوونتوس به ثمر رساند. مهاجم تیم تورینی به زودی از رکورد بیکان عبور خواهد کرد و بهترین گلزن تمام ادوار خواهد شد.

کریستیانو شب گذشته یک رکورد دیگر به نام خود ثبت کرد. او برای پانزدهمین فصل پی در پی حداقل ۱۵ گل را در یک فصل به ثمر رساند. بهترین آمار گلزنی مهاجم سابق رئال مادرید در فصل ۱۵- ۲۰۱۴ به ثبت رسید که برای سفیدپوشان ۴۸ بار گلزنی کرد. او در فصل های ۱۱- ۲۰۱۰ و ۱۲- ۲۰۱۱ هم به ترتیب ۴۰ و ۴۶ گل به ثمر رساند. ستاره پرتغالی در فصل جاری تاکنون ۱۵ بار برای یوونتوس گلزنی کرده است.

خرید برترین وی. پی .ان جهان