مارکینیوش: پوچتینو یک سرمربی استثنایی است؛ زیر نظر توخل به سطح جدیدی از فوتبال رسیدم

مارکینیوش، کاپیتان برزیلی پاری سن ژرمن بعد از کسب پیروزی 2-1 مقابل مارسی در سوپرجام فرانسه که اولین قهرمانی این تیم تحت هدایت مائوریسیو پوچتینو بود، به تمجید از سرمربی آرژانتینی پرداخت.

به گزارش طرفداری و به نقل از گـل، این سومین بازی رسمی پوچتینو به عنوان سرمربی پاری سن ژرمن بود که با دومین پیروزی و اولین قهرمانی همراه شد، تا مارکینیوش در مصاحبه با + Canal اینطور به تمجید از سرمربی تیم بپردازد:

خوشحالم که در زمین حضور داشتم، و توانستم تمام توان خود را به کار بگیرم تا بتوانیم پیروز شده و جام قهرمانی را به دست آوریم. به همین خاطر است که به پاری سن ژرمن آمده ام. حالا یک سرمربی جدید با فلسفه جدید داریم؛ تغییر در جریان فصل راحت نیست اما پوچتینو یک سرمربی استثنایی است. او با بازیکنان خیلی صحبت می کند و هرچه می خواهد را خوب توضیح می دهد.

از توماس توخل به خاطر تمام کارهایی که انجام داد تشکر می کنیم، و من زیر نظر او پیشرفت خوبی کردم و او سطح جدیدی از فوتبال را به من نشان داد که هرگز انتظار نداشتم به آنجا برسم.

مقابل مارسی می دانستیم که بازی آسانی نخواهیم داشت. آنها تیم بسیار متعهدی هستند اما ما انجام چنین بازی هایی را دوست داریم. در مجموع بازی بسیار خوبی داشتیم. دقایق سختی را هم تجربه کردیم اما در حال پیشرفت هستیم و این مهم ترین چیز است. هر دو تیم بازیکنان بزرگی دارند تا بازی خوبی به نمایش بگذارند و اتفاقاتی که در لیگ رخ داده بود را پشت سر گذاشتیم.

خرید برترین وی. پی .ان جهان