معارفه رسمی جانشین کاستا در اتلتیکو (عکس)

به گزارش “شبکه اتصال“، دو هفته پیش دیه گو کاستا و باشگاه اتلتیکومادرید با یکدیگر بر سر فسخ قرارداد به توافق رسیدند و مهاجم اسپانیایی پس از حاشیه‌های فراوان از جمع شاگردان دیه گو سیمئونه جدا شد.

 

قابل پیش بینی بود که باشگاه اسپانیایی پس از جدایی دیه‌گو کاستا به دنبال جذب جانشینی برای او باشد؛ در این ارتباط از نام هایی نظیر آرکادیوش میلیک به عنوان اصلی‌ترین گزینه روخی بلانکو برای تقویت خط حمله نام برده شد اما نهایتاً اتلتیکومادرید تصمیم به جذب مهاجم فرانسوی لیون یعنی موسی دمبله گرفت.

 

 

 

 

دیروز باشگاه اتلتیکو مادرید به شکل رسمی اعلام کرد که موسی دمبله را با قراردادی قرضی و تا پایان فصل در خدمت گرفته است. همچنین باشگاه اسپانیایی می تواند در تابستان بند خرید این بازیکن را فعال کرده و با 33.5  میلیون یورو به علاوه 5 میلیون پاداش جذب او را دائمی کند.

 

 

 

 

دمبله امروز صبح با حضور در کلینیک باشگاه تست های پزشکی را با موفقیت پشت سر گذاشت و سپس رسما معارفه شد. او کنار انریکه سرزو رئیس باشگاه اتلتیکو پیراهن جدید خود را نیز در دست گرفت.

 

 

 

 

دمبله در مورد پیوستن به اتلتیکو گفت:« این یک چالش بزرگ برای من است چرا که اتلتیکو باشگاهی بزرگ و شناخته شده در دنیاست. این انتقال یک قدم بزرگ برایم محسوب می شود و به وجد آمده ام. می دانم که ورود به کشوری جدید با زبانی متفاوت، دشواری های خاص خود را دارد ولی مشتاق یادگیری هستم و می خواهم هر چه زودتر اسپانیایی یاد بگیرم. امیدوارم کمک کنم اتلتیکو موفقیت های بیشتری کسب کند.»

 

دمبله فرناندو تورس ستاره سابق اتلتیکو و تیم ملی اسپانیا را نیز الگوی خود معرفی کرد.

 

 

 

خرید برترین وی. پی .ان جهان