مهاجم رئال مادرید رسماً به اینتراخت فرانکفورت برگشت

به نقل از نشریه آ اس اسپانیا، باشگاه اینتراخت فرانکفورت از جذب قرضی لوکا یوویچ مهاجم 23 ساله تیم فوتبال رئال مادرید خبر داد.

یوویچ که دو سال پیش از اینتراخت فرانکفورت با قراردادی 60 میلیون یورویی به رئال مادرید پیوست، – در این تیم تنها یک نیمکت نشین بوده و از آنجایی که به تغییر این وضعیت تا پایان فصل جاری امیدوار نبود، ترجیح داد که 6 ماه باقیمانده از فصل جاری را در تیمی دیگر سپری کند که به او فرصت بازی بدهد و اینتراخت فرانکفورت قرار است این فرصت را در اختیار او قرار دهد.

یوویچ تنها تا پایان فصل جاری در اینتراخت خواهد بود و در پایان فصل به رئال مادرید بازخواهد گشت تا در اردوی پیش فصل کهکشانی ها شرکت داشته باشد.

طبق اعلام فردی بوبیچ، مدیرورزشی باشگاه اینتراخت فرانکفورت، یوویچ در تیم سابق خود پیراهن شماره 9 را به تن خواهد کرد و با منفی بودن تست کرونایش، لازم نیست قرنطینه 2 هفته ای را برای اثبات عدم ابتلایش به این بیماری سپری کند تا در تمرینات حضور پیدا کند.

کلید واژه ها: اینتراخت فرانکفورتاینتراختفرانکفورترئال مادریدمادریدیوویچرئالپایانقرارباشگاهمهاجملوکا یوویچتیم فوتبالکهکشانی هاباقیماندهطبق اعلامقراردادیفرصتکهکشانیقرنطینهمیلیونشماره 9فوتبالپیراهندو سالشمارهتغییراعلامنشریهبرگشت

خرید برترین وی. پی .ان جهان