مودریچ: تمدید قرارداد؟ در حال مذاکره هستیم و همه چیز خوب پیش می رود؛ زیدان به همه فرصت بازی خواهد داد

لوکا مودریچ در آستانه دیدار پنجشنبه شب مرحله نیمه نهایی سوپرکاپ اسپانیا مقابل اتلتیک بیلبائو به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

به گزارش طرفداری و به نقل از وب سایت رسمی باشگاه رئال مادرید، هافبک با تجربه و کروات مادریدی ها گفت:

ما خوب کار می کنیم و در مالاگا هستیم و برای بازی فردا آماده می شویم. تیم اعتماد به نفس خوبی دارد، من هم همینطور و به خوبی برای بازی فردا مقابل اتلتیک آماده شده ایم. بازی بزرگی برای ماست و حس خوبی داریم. مربی تصمیم گرفته که از بازیکنان مشخصی استفاده کند اما همه مهم هستند و هر باری که هر کدام از اعضای تیم بازی کنند عملکرد خوبی خواهند داشت. مربی مثل همیشه به همه فرصت بازی خواهد داد و بازیکنان هم باید جواب دهند. مطمئنم که او در بهترین زمان ممکن از سیستم چرخشی استفاده خواهد کرد.

موضوع تمدید قرارداد

وضعیت من در رئال مادرید به این شکل است که در حال مذاکره با باشگاه هستم و همه چیز خوب پیش می رود. از روند ماجرا راضی هستم و چیز بیشتری نمی توانم بگویم.

آمادگی جسمانی مودریچ

چیز بخصوصی را تغییر نداده ام. به جز تمرینات باشگاه، من خارج از آنجا هم کارهای زیادی انجام می دهم. همان اشتیاق همیشگی را برای بازی کردن و رقابت دارم و هنوز چیزهای زیادی برای اثبات کردن وجود دارد. سن مشکلی نیست. نمی توانید به اعداد فکر کنید بلکه باید به عملکرد خود درون زمین نگاه کنید. می توانم چند سال دیگر هم در این سطح بازی کنم.

خرید برترین وی. پی .ان جهان