ناپولی 3-2 امپولی؛ صعود سخت ناپولی در دیداری هیجان انگیز

ناپولی در مرحله یک هشتم فصل 21-2020 کوپا ایتالیا میزبان تیم امپولی بود که در نهایت در دیداری پرگل و هیجان انگیز تیم میزبان به مرحله یک چهارم صعود کرد.

اطلاعات بازی ناپولی و امپولی

  • تاریخ برگزاری: چهارشنبه، 24 دی 1399 (13 ژانویه 2020)
  • ساعت برگزاری: 20:15 به وقت تهران
  • مکان برگزاری: استادیوم دیگو آرماندو مارادونا، ناپل
  • تورنمنت: یک هشتم نهایی کوپا ایتالیا
  • گلزنان ناپولی: جیووانی دی لورنتزو 18’، هیروینگ لوزانو 38’، آندره آ پتانیا 76′
  • گلزن امپولی: ندیم بایرامی 33′ و 68′

نمرات بازیکنان و ترکیب تیم های ناپولی و امپولی

هیروینگ لوزانو با یک گل و یک پاس گل بهترین بازیکن این دیدار بود

شرح گل های بازی ناپولی و امپولی

ناپولی 1-0 امپولی؛ جیووانی دی لورنتزو 18′: بازیکنان ناپولی با کار تیمی خوب توپ را به جلو بردند. هیروینگ لوزانو در سمت چپ صاحب توپ شد، به درون محوطه جریمه پیش روی کرد و با یک سانتر توپ را به دی لورنتزو رساند. این دفاع راست با یک ضربه سر زیبا از روی نقطه پنالتی دروازه امپولی را گشود.

ناپولی 1-1 امپولی؛ ندیم بایرامی 33′: امپولی در یک حمله سریع به محوطه جریمه ناپولی نزدیک شد. ماتوس توپ را به بایرامی که در سمت چپ محوطه حضور داشت، پاس داد. بایرامی به درون محوطه حرکت کرد و با یک شوت زیبا و دقیق گل تساوی امپولی را به ثمر رساند.

ناپولی 2-1 امپولی؛ هیروینگ لوزانو 38′: پولیتانو با یک پاس قطری سعی در رساندن توپ به لوزانو در سمت چپ خط حمله ناپولی داشت که پاسش به مدافع امپولی رسید. مدافع امپولی در کنترل توپ اشتباه کرد و لوزانو با زرنگی توپ ربایی کرد و با یک شوت فوق العاده زیبا از پشت محوطه جریمه گل دوم ناپولی را به ثمر رساند و کاری از دست دروازه بان امپولی که از دروازه خارج شده بود، برنیامد.

ناپولی 2-2 امپولی؛ ندیم بایرامی 68′: بازیکنان امپولی توپ را به سمت چپ منتقل کردند. ترزیچ توپ را با پاس کوتاهی به بایرامی رساند. بایرامی کمی در عرض حرکت کرد و سپس با یک شوت دقیق و زیبا از پشت محوطه جریمه که پس از برخورد به تیر عمودی وارد دروازه ناپولی شد، گل تساوی امپولی را برای دومین بار به ثمر رساند.

ناپولی 3-2 امپولی؛ آندره آ پتانیا 76′: کرنر به سود ناپولی اعلام شد. غلام کرنر را به روی تیر یک ارسال کرد و دی لورنتزو ضربه سر زد. توپ روی خط به مدافع امپولی خورد و برگشت داده شد اما این بار جلوی پای پتانیا افتاد و این بازیکن کار سختی برای زدن گل پیروزی بخش ناپولی نداشت.

خلاصه بازی


 

خرید برترین وی. پی .ان جهان