پوچتینو و تشکر ویژه از سرمربی سابق پاری سن ژرمن

کد خبر: 1731358/52

زمان: 10:27  
1399/10/25

بازدید: 3,564

مائوریسیو پوچتینو، سرمربی پاری سن ژرمن از توماس توخل به خاطر زحماتی که در این تیم کشیده تشکر کرد.

به گزارش “شبکه اتصال” پاری سن ژرمن شب گذشته در دیدار سوپرکاپ فرانسه به مصاف مارسی رفت و در یک بازی سخت و دشوار موفق شد حریف خود را با نتیجه 2-1 شکست دهد و اولین جام خود را با سرمربی جدید یعنی مائوریسیو پوچتینو به دست آورد.

 

مائوریسیو پوچتینو، سرمربی پاری سن ژرمن بعد از قهرمانی تیمش در سوپرجام گفت: ” پس از حضور 10 روزه در اینجا، سه بازی سرمربی پاری سن ژرمن بودن و تقابل برابر مهم‌ترین رقیب، این برد برای ما از اهمیت بالایی برخوردار بود. این که باشگاه و هواداران غرورشان را حفظ و به خود افتخار کنند از همه چیز برای ما مهم تر است.

 

 

 

 

رفته رفته تیم به همان شکلی عمل می‌کند که من به دنبال آن هستم. حدود دو هفته از زمان حضور من در اینجا گذشته و فکر می‌کنم که خیلی خوب در این مدت آماده شده ایم. البته این تازه آغاز کار ماست و می دانیم با توجه به قابلیت های مان می توانیم پیشرفت کنیم. معتقدم که بازیکنانم کاملا شایسته این پیروزی و نهایتاً تمجید پس از آن بودند. آنها خیلی زود همان طوری عمل کردند که من به دنبال آن بودم.”

 

عملکرد نیمار: ” به نظر من نیمار یک بازیکن ویژه محسوب می‌شود و به خاطر کاری که انجام می‌دهد بسیار خوشحال هستم. او گل پیروزی بخش ما را به ثمر رساند و من به طور کلی از عملکرد همه تیم رضایت دارم.”

 

 

 

 

پوچتینو در پایان گفت: ” من از همه بازیکنان، لئوناردو و ناصر ال خلیفی که این فرصت را در اختیار من گذاشتند تشکر می کنم. همچنین از توماس توخل و کادر فنی قبلی نیز ممنونم چراکه با وجود قهرمانی های آنها ما در اینجا حضور داریم.”

خرید برترین وی. پی .ان جهان