امید رئال مادرید به کاهش هزینه‌ها با درخشش بیل در تاتنهام

به گزارش شبکه اتصال، نشریه دیلی‌میل انگلیس نوشته است که باشگاه رئال مادرید از تماشا بازی‌های درخشان اخیر گرث بیل در تاتنهام بسیار خوشحال است، چرا که احتمال فروش بال ولزی به تیم سابقش را افزایش داده است.

بیل تابستان امسال به صورت قرضی و برای یک سال از رئال مادرید به تاتنهام برگشت و با وجود شروع نه چندان دلچسبش در این تیم اکنون مدتی است که دوباره به اوج برگشته به طوری که در دو بازی از سه بازی اخیر تاتنهام دبل کرده است. درخشش بیل به معنای افزایش احتمال تمایل پیدا کردن تاتنهام به قطعی کردن قرارداد قرضی اوست و این خبر خوبی برای باشگاه رئال مادرید است که هنوز یک سال دیگر با بیل قرارداد دارد و اگر او به اسپانیا برگردد باید حقوق نجومی‌اش که هفته‌ای 600 هزار پوند است را بپردازد.

بیل 31 ساله در فصل گذشته جایی در برنامه‌های تاکتیکی زین‌الدین زیدان نداشت و اغلب اوقات نیمکت‌نشین بود. او امیدوار بود که باشگاه رئال مادرید با انتقالش به یکی از تیم‌های چین به عنوان بازیکن آزاد موافقت کند اما مخالفت باشگاه منجر شد تا بیل هم به هیچ پیشنهاد دیگری گوش نکند و به نیمکت‌نشینی در سانتیاگو برنابئو رضایت دهد که این بار مالی سنگینی را به باشگاه تحمیل می‌کرد.

به لطف علاقه ژوزه مورینیو به بیل، رئال مادرید توانست این بازیکن ولزی را حداقل برای یک فصل به تاتنهام قرض دهد هرچند که هنوز هم درصد قابل توجهی از حقوق او را می‌پردازد. به همین دلیل درخشش بیل تیم سفیدپوش لندنی را مجاب به حفظ او با قراردادی قطعی خواهد کرد. احتمال دوم هم این است که تاتنهام همچون فصل جاری، برای یک فصل دیگر بیل را قرض بگیرند و باز هم مانند سال جاری تنها پرداخت نیمی از حقوق او را متقبل شوند. بدترین سناریو هم برای رئالی‌ها این است که بیل تا پایان فصل دوباره افت کند که در آن صورت قطعاً به رئال مادرید بازخواهد گشت و باشگاه دوباره باید حقوق او را تمام و کمال بپردازد.

جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در صفحه اینستاگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)
انتهای پیام/

 

خرید برترین وی. پی .ان جهان