منچستریونایتد مصمم به جذب دوناروما

به گزارش شبکه اتصال، جا‌ن‌لوئیجی دوناروما که قرارداد فعلی‌اش با باشگاه میلان در پایان فصل جاری به پایان می‌رسد و هنوز بر سر تمدید قرارداد با این باشگاه ایتالیایی به توافق نرسیده، ممکن است در تابستان پیش‌رو راهی لیگ برتر انگلیس شود. نشریه «کوریره دلو اسپورت» در آستانه رویارویی میلان با منچستریونایتد در دور رفت از مرحله یک‌هشتم‌نهایی لیگ اروپا خبر داد، باشگاه منچستریونایتد به دقت وضعیت دونارومای 21 ساله را زیرنظر داد و در حال برنامه‌ریزی برای جذب او در تابستان آینده به عنوان بازیکن آزاد است.

داوید دخه‌آ دروازه‌بان اسپانیایی شیاطین سرخ این فصل عملکردش همراه با فراز و نشیب‌هایی بوده و در چندین مورد اشتباهات غیرقابل قبولی داشته است و از جانب دین هندرسون دروازه‌بان انگلیسی منچستریونایتد هم تحت فشار است. مدیران منچستریونایتد حالا به نظر می‌رسد به دنبال ایجاد تغییراتی در این پست هستند و اولگنار سولسشایر هم اخیراً به دخه‌آ هشدار داده است که جایگاهش در ترکیب اصلی شیاطین سرخ تضمین شده نیست.

پیش از این روزنامه ایتالیایی «گاتزتا دلو اسپورت» خبر داده بود؛ مدیران باشگاه میلان به دروازه‌بان ایتالیایی خود پیشنهاد قرارداد پنج ساله جدیدی با دستمزد 7.5 میلیون یورو در سال را داده‌اند اما مینو رایولا مدیر برنامه‌های دوناروما خواهان قراردادی دو ساله با دستمزد 10 میلیون یوروست.

دوناروما که از سال 2015 در عضویت میلان است و در حال حاضر 6 میلیون یورو در سال از این باشگاه دستمزد می‌گیرد، تاکنون در 237 بازی از رقابت‌های مختلف درون دروازه روسونری ایستاده است.  

جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در صفحه اینستاگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)

انتهای پیام/

خرید برترین وی. پی .ان جهان