ناگلسمان: بازیکنانم می‌دانند که برابر لیورپول توان رقم زدن اتفاقی جنون‌آمیز را دارند

به گزارش شبکه اتصال، یولیان ناگلسمان سرمربی تیم فوتبال لایپزیگ و شاگردانش امشب (چهارشنبه) در بوداپست مجارستان میهمان لیورپولی خواهند بود که در دور رفت از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا 2 بر صفر آنها را شکست داد. با این وجود این مربی آلمانی به جبران آن شکست و صعود تیمش به مرحله بعدی امیدوار است.

ناگلسمان گفت: بازیکنان من می‌دانند که تا به حال در فوتبال اتفاقات جنون‌آمیز فراوانی رخ داده است و اینکه هر کسی فرصت جبران دارد. آنها خودشان هم قبل از این چنین موضوعی را ثابت کرده‌‌اند. جبران باخت بازی رفت کار آسانی نخواهد بود و این را هم من می‌دانم و هم بازیکنانم. پس باید از ارتکاب اشتباهاتی مانند آنچه در بازی رفت داشتیم، پرهیز کنیم. ما با تمام توان‌مان تلاش می‌کنیم و البته می‌توانیم رؤیای به نمایش گذاشتن یک بازی فوق‌العاده را داشته باشیم.

ناگلسمان افزود: ما در فصل گذشته لیگ قهرمانان لحظات فوق‌العاده‌ای داشتیم و به لطف آن اعتمادبه‌نفس پیدا کردیم. در بازی برگشت مقابل لیورپول، به ترکیبی از انگیزه هجومی و دفاع مستحکم نیاز داریم. علاوه بر اینها تواضع و هوشیاری هم باید داشته باشیم تا بتوانیم به مرحله بعدی صعود کنیم.

تیم فوتبال لایپزیگ از ساعت 23:30 به وقت تهران در شهر بوداپست به‌عنوان میهمان به مصاف لیورپول می‌رود.

جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در صفحه اینستاگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)

انتهای پیام/

خرید برترین وی. پی .ان جهان