واکنش کلوپ به شایعه مربیگری‌اش در تیم ملی آلمان پس از خروج لو

به گزارش شبکه اتصال، با اعلام رسمی یواخیم لو مبنی بر پایان فعالیتش به عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال آلمان پس از رقابت‌های یورو 2020 تابستان امسال، بار دیگر گمانه‌زنی‌ها درباره ورود یورگن کلوپ به عنوان جانشین وی از سر گرفته شد. این شایعه نخستین بار سال گذشته پس از باخت 6 بر صفر تیم ملی آلمان مقابل اسپانیا در لیگ ملت‌های اروپا شکل گرفت که البته تنها چند ساعت پس از آن بازی کلوپ آن را رد و تأکید کرد که خیال گرفتن جای هموطنش را ندارد.

اکنون اما با قطعی بودن خروج لو از جمع ژرمن‌ها بار دیگر گمانه‌زنی درباره آینده کلوپ آغاز شده است و سرمربی لیورپولی‌ها این بار هم آن را رد و بر تعهد خود نسبت به قراردادش با لیورپول تأکید کرد، قراردادی که تا سال 2024 اعتبار دارد.

کلوپ امروز در نشست خبری پیش از بازی خانگی فردا شب (چهارشنبه) لیورپول مقابل لایپزیگ در دور برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا گفت: اگر می‌خواهید بپرسید که آیا من آماده‌ام که سرمربی تیم ملی آلمان شوم، باید بگویم که خیر. یوگی لو سال‌های فراوان کارش را در این تیم عالی انجام داد و یکی از موفق‌ترین مربیان تاریخ این تیم بود. من فکر می‌کنم که او می‌خواهد تجربه خوبی از حضور در این دوره از جام ملت‌‌های اروپا برای خودش بسازد. بعد از او هم یک نفر دیگر این کار را برعهده خواهد گرفت. ما کلی مربی آلمانی خوب داریم.

کلوپ افزود: پس خیر، من نه تابستان و نه بعد از تابستان آماده قبول هدایت تیم ملی آلمان نخواهم بود. من سه سال دیگر با لیورپول قرارداد دارم. این هم خیلی واضح است. شما وقتی یک قرارداد می‌بندید باید به آن پایبند باشید.

شاگردان کلوپ فردا شب از ساعت 23:30 به وقت تهران میزبان لایپزیگ خواهند بود. بازی رفت دو تیم در آلمان با پیروزی 2 بر صفر لیورپول همراه بود.

جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در صفحه اینستاگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)

انتهای پیام/

خرید برترین وی. پی .ان جهان