پیولی: کارمان هنوز تمام نشده و یک بازی سخت دیگر مقابل منچستریونایتد داریم

به گزارش شبکه اتصال، استفانو پیولی که شاگردانش شب گذشته (پنجشنبه) در دور رفت از مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ اروپا با گل دقیقه 2+90 سیمون کیائر در خانه منچستریونایتد به تساوی یک-یک دست یافتند تا با شرایط بهتری برای بازی برگشت آماده شوند، پس از این دیدار در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی «اسکای اسپورتس» گفت: تیم با شخصیت بازی کرد. ما در لحظات دشوار به درسر افتادیم. می‌دانستیم که منچستریونایتد تیم باکیفیتی است، اما چنین عملکردی باید باعث تقویت اعتماد به نفس‌مان شود.

وی افزود: وقتی در قرعه‌کشی به منچستریونایتد خوردیم، با خودم گفتم که این تیم حریف مناسبی برای ماست. ما در حال تلاش برای بهبود وضعیت‌مان و کسب مجدد پیروزی‌ها هستیم. می‌خواهیم میلان را به جایگاهی که شایسته‌اش برسانیم و در چنین بازی‌هایی است که می‌توان پیشرفت کرد. ما می‌خواهیم تا جای ممکن در لیگ اروپا پیشروی کنیم و برای رسیدن به این هدف باید چنین تیم‌هایی را شکست دهیم.

سرمربی میلان تصریح کرد: نتیجه‌ای که در این بازی کسب کردیم، مثبت بود، اما یک بازی سخت دیگر مقابل منچستریونایتد داریم. کار ما هنوز تمام نشده و منچستریونایتد تیم بزرگی است. با این حال از عملکرد بازیکنانم راضی هستم. به بازیکنان همیشه تأکید می‌کنم که من یک گروه معمولی را تمرین نمی‌دهم، بلکه گروهی فوق‌العاده از تمامی جنبه‌ها را تمرین می‌دهم.

پیولی در ادامه خاطرنشان کرد: روحیه تیم فوق العاده بود، ما می‌خواستیم بر بازی تسلط داشته باشیم و بهترین بازی‌مان را به نمایش بگذاریم. حالا سه بازی مهم در پیش داریم؛ ناپولی، منچستریونایتد و فیورنتینا. سپس زمان برای استراحت کردن خواهیم داشت، حداقل آنهایی که قرار نیست به تیم‌های ملی کشورشان ملحق شوند.

سرمربی میلان همچنین درباره گل مردود فرانک کسیه گفت: آن گل می‌توانست به ما قدرت بیشتری برای ادامه بازی بدهد، به خصوص قدرت ذهنی. فرانک گفت که توپ با دستش برخورد نداشته، اما داور نظر دیگری داشت.

جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در صفحه اینستاگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)

انتهای پیام/

خرید برترین وی. پی .ان جهان