مصدومیت دوباره ازار در آستانه مصاف رئال مادرید و آتالانتا

به گزارش شبکه اتصال و به نقل از نشریه مارکای اسپانیا، ادن ازار ستاره بلژیکی تیم فوتبال رئال مادرید بار دیگر مصدوم شده است. طبق اعلام باشگاه رئال مادرید بازیکن سابق چلسی از ناحیه تحتاتی ستون فقرات دچار مصدومیت عضلانی شده است و به این ترتیب در حساس‌ترین مقطع فصل نمی‌تواند شاگردان زین‌الدین زیدان را همراهی کند.

مصدومیت جدید ازار در حالی او را خانه‌نشین می‌کند که وی تنها شنبه هفته جاری پس از خانه‌نشینی طولانی مدت به میادین برگشت و مقابل الچه به میدان رفت. ازار که از ابتدای فصل جاری تا کنون تنها 14 بار در ترکیب رئالی‌ها به میدان رفته است، فصل را با مصدومیت آغاز کرد و تا زمان مصاف کهکشانی‌‌ها برابر مونشن‌گلادباخ در مرحله گروهی لیگ قهرمانان در اواخر ماه اکتبر هم خانه‌نشین بود.

بعد از یک ماه ازار دوباره مصدوم شد و این بار در مصاف رئال مادرید برابر آلاوس این اتفاق رخ داد و به این ترتیب ستاره سابق چلسی تا پایان ماه دسامبر سال 2020 خانه‌‌نشین شد. ازار پس از بازگشت به زمین بازی یک ماه (تا پایان ماه ژانویه) به رئالی‌ها کمک کرد و بار دیگر در بازی مقابل لوانته آسیب دید و این بار مدت خانه‌نشینی‌اش طولانی‌تر و بازگشتش به مراتب کوتاه‌تر بود، چرا که شنبه هفته جاری در اولین بازی‌اش پس از مصدومیت مقابل لوانته تنها 15 دقیقه در میدان حضور داشت.

 

هنوز میزان دقیق آسیب‌دیدگی ازار مشخص نشده است، اما غیبت او در تمرینات امروز رئالی‌ها به معنای غیبت او در بازی فردا شب مقابل آتالانتا در دور برگشت از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در ورزشگاه آلفردو دی‌استفانوی شهر مادرید خواهد بود.

جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در صفحه اینستاگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)

انتهای پیام/

خرید برترین وی. پی .ان جهان