پوچتینو: اتفاقاتی غیرفوتبالی روی بازی ما در نیمه دوم تأثیر گذاشت

به گزارش شبکه اتصال، مائوریسیو پوچتینو که شاگردانش شب گذشته (یکشنبه) در دیداری خانگی از هفته بیست‌و‌نهم لوشامپیونه فرانسه با نتیجه 2 بر یک مغلوب نانت شدند و فرصت صعود به رده دوم جدول رده‌بندی این رقابت‌ها را از دست دادند، پس از این دیدار گفت: ما بازی را عالی شروع کردیم و تفاوت را رقم زدیم. پس از گل تساوی نانت اما شرایط طوری شد که هر اتفاقی می‌توانست بیفتد، همین باعث شد تا به دردسر بیفتیم.

وی افزود: ما به اندازه کافی قدرتمند نبودیم. بازی دشواری بود و با از دست دادن امتیازهای این بازی فرصت صعود به صدر جدول را هم از دست دادیم. همین کارمان را دشوارتر می‌کند، اما هنوز بازی‌های زیادی باقی مانده است. از دست دادن امتیاز همیشه ناراحت‌کننده است. بازی در لیگ قهرمانان انرژی فیزیکی و ذهنی زیادی از تیم می‌گیرد و اثر آن را در این بازی دیدیم.

سرمربی آرژانتینی تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن در پایان با اشاره به دستبرد سارقان به خانه آنخل دی‌ماریا در جریان این بازی و البته دستبرد سارقان به خانه پدر و مادر مارکینیوش خاطرنشان کرد: اتفاقاتی خارج از فوتبال رخ داد که روی بازی ما در نیمه دوم تأثیر گذاشت. دنبال بهانه‌گیری نیستم، اما انرژی ما اُفت کرد. ما پس از این بازی در رختکن درباره مسائل غیرفوتبالی با بازیکنان صحبت کردیم.

جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در صفحه اینستاگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)

انتهای پیام/

خرید برترین وی. پی .ان جهان