پیولی: اینتر تخت‌گاز در حرکت است اما روی کار خودمان تمرکز داریم/ مرتکب اشتباهات زیادی شدیم

به گزارش شبکه اتصال، استفانو پیولی که شاگردانش شب گذشته (یکشنبه) در آخرین بازی از هفته بیست‌و‌هفتم سری A‌ ایتالیا، شب گذشته (یکشنبه) در سن‌سیرو مقابل ناپولی تن به شکست یک – صفر دادند، پس از این بازی در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی «اسکای اسپورت ایتالیا» گفت: ما مقابل تیم باکیفیتی قرار گرفتیم، نیمه اول پیچیده بود و ما مرتکب اشتباهات زیادی شدیم حتی در زمان‌هایی که تحت‌فشار نبودیم.

وی افزود: در آغاز نیمه دوم بازی بهتری را نسبت به ناپولی به نمایش گذاشتیم، اما سپس دوباره شروع به از دست دادن توپ کردیم. این می‌توانست هفته خوبی برای ما باشد، اما فرصت ثبت چنین چیزی را از دست دادیم. انجام بازی خوبی برای شکست تیمی همچون ناپولی هم کافی نیست.

سرمربی میلان تصریح کرد: حالا باید خودمان را برای بازی بعدی‌مان با منچستریونایتد در لیگ اروپا و سپس تقابل با فیورنتینا آماده کنیم. اختلاف در صدر جدول حالا کم‌کم در حال زیاد شدن است، به طوری که اینتر با 9 امتیاز اختلاف نسبت به ما پیشتاز است و اختلاف ما با ناپولی و رم که به ترتیب در رده‌های پنجم و ششم جدول هستند، تنها شش امتیاز است.

پیولی تصریح کرد: اینتر با شتاب خوبی در حرکت است، آنها پس از حذف از لیگ قهرمانان اروپا واقعاً تخت‌گاز در حال پیشروی هستند و کنار رفتن‌شان از این بازی‌ها سبب شد تا به خوبی خودشان را برای هر بازی آماده کنند. ما اما استرس نمی‌گیریم و تنها روی کار خودمان تمرکز داریم.

جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در صفحه اینستاگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)

انتهای پیام/

خرید برترین وی. پی .ان جهان