بارلا: به خاطر لبران جیمر و ایورسون پیراهن شماره «23» را می‌پوشم/ رونالدو، لبرانِ فوتبال است

به گزارش شبکه اتصال، نیکولو بارلا در گفت‌وگو با برنامه تلویزیونی «بسکتبال کانوِرسیشن» از شبکه «اسکای اسپورت ایتالیا» گفت: من چهار سال بسکتبال بازی می‌کردم و ما در خانواده خود خیلی با هم رقابت می‌کردیم اما پسرعموهایم در بسکتبال خیلی بهتر از من هستند. من با روملو لوکاکو، اشرف حکیمی و لائوتارو مارتینس درباره بسکتبال بحث و تبادل‌نظر می‌کنیم. ما مسابقات NBA را دنبال می‌کنیم. زمانی هم که به تیم ملی ایتالیا می‌روم، در این خصوص با داویده کالابریا، ماتیا پرین و جورجو کیه‌لینی هم صحبت می‌کنم.

وی درباره چرایی پوشیدن پیراهن شماره «23» اینتر اظهار داشت: پیراهن آلن ایورسون (بسکتبالیست پیشین تیم ملی آمریکا) یکی از اولین پیراهن‌های بسکتبالی بود که خریده بودم. دیدن کسی به مانند او که در بین غول‌های بسکتبال اینچنین می‌درخشید، منبع مهمی از الهام‌بخشی برای من بود. در کنار مهارت‌های فردی، تحت‌تأثیر شخصیت ایورسون قرار گرفته بودم.

هافبک ایتالیایی اینتر در تکمیل صحبت‌هایش خاطرنشان کرد: من پیراهن شماره «23» را می‌پوشم چون از لبران جیمز هم الهام گرفته‌ام. پیش از این عادت داشتم پیراهن شماره «24» را به خاطر روز تولد دخترم به تن کنم، به همین خاطر پس از تغییر شماره پیراهنم با همسرم مشاجره کوتاهی سر این موضوع داشتیم، اما او در نهایت تصمیم من را درک کرد. چیزی که از لبران من را تحت‌تأثیر خودش قرار داده، این است که او موفق می‌شود با بازی‌اش یک تیم را تغییر دهد و تمامی هم‌تیمی‌هایش را به بالاترین سطح برساند.

بارلای 24 ساله همچنین ضمن تمجید از فوق‌ستاره پرتغالی یوونتوس تأکید کرد: کریستیانو رونالدو، لبران جیمز فوتبال است. او استعداد، جاه‌طلبی و سختگوشی دارد و جاه‌طلبی‌اش را برای پیروزی در هر بازی می‌شود دید.

وی در پایان گفت: قهرمانی در NBA مثل فتح لیگ قهرمانان اروپاست. در واقع قهرمانی در لیگ قهرمانان مهمتر از قهرمانی در سری A است و امیدوارم بتوانم دیر یا زود قهرمانی در این رقابت‌ها را تجربه کنم.

جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در صفحه اینستاگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)

انتهای پیام/

خرید برترین وی. پی .ان جهان