کومان: مسی مهمترین فرد در تاریخ باشگاه بارسلونا و خوشبختانه هنوز با ما است

به گزارش شبکه اتصال، رونالد کومان در پی برتری 4 بر یک خانگی شب گذشته (دوشنبه) شاگردانش مقابل اوئسکا در هفته بیست‌وهفتم لالیگای اسپانیا، در تمجید از زننده دو گل تیمش در این دیدار گفت: به نظرم مسی نشان داد که بهترین است. گل اول او فوق‌العاده بود. لئو شایسته مهم بودن برای این تیم است. چیز بیشتری هم نمی‌توان درباره او گفت. مسی سال‌های زیادی در این سطح بوده است. او مهمترین فرد در تاریخ باشگاه بارسلوناست. خوشبختانه لئو هنوز با ماست.

سرمربی بارسلونا که سه گل تیمش در این بازی از خارج از محوطه جریمه به ثمر رسید، اظهار داشت: خیلی مهم است که از خارج از محوطه جریمه بتوانیم گلزنی کنیم. در تقابل با تیم‌هایی که با بازیکنان زیادی در محوطه جریمه خود دفاع می‌کنند، خیلی مهم است که حرکات خود را به سرانجام برسانیم. در چنین شرایطی باید شوت‌زنی کرد. در کل شب خوبی برای ما بود و ما چنین شوت‌زنی‌هایی را در تمرینات مرور کرده بودیم.

کومان که تیمش فصل را خیلی خوب شروع نکرد، اما در ادامه روند بهتری را در پیش گرفت و حالا اختلافش با اتلتیکومادرید صدرنشین را به چهار امتیاز کاهش داد، تصریح کرد: همیشه گفته بودم که بازی‌های زیادی باقی مانده و کار برای همه تیم‌ها دشوار است. پس از امتیازهایی که از دست دادیم، به نظرم ما واکنش خیلی خوبی از خود نشان دادیم. تیم در وضعیت خوبی است و ما در حال جنگیدن (برای قهرمانی) هستیم. ما نمی‌توانیم دیگر امتیازهایی از دست بدهیم چون به اندازه کافی امتیاز از دست داده‌ایم.

وی همچنین درباره پنالتی که داور در نیمه اول برای اوئسکا گرفت، خاطرنشان کرد: واقعاً عجیب بود که داور آن صحنه را پنالتی گرفت. مارک آندره تراشتگن اصلاً برخوردی با مهاجم اوئسکا (رافا میر) نداشت. داور ممکن است پنالتی بگیرد اما کمک‌داور ویدئویی برای همین اینجاست. مثل روز روشن بود که پنالتی نبود. نمی‌دانم چه چیزی باید تغییر کند.

جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)

انتهای پیام/

خرید برترین وی. پی .ان جهان