راموس: تمدید قرارداد با رئال مادرید؟ هنوز نمی‌توانم چیزی بگویم

به گزارش شبکه اتصال، سرخیو راموس شب گذشته (سه‌شنبه) با بازگشت به ترکیب اصلی رئال مادرید یک بار دیگر ارزش‌ و تأثیر خود را برای این تیم ثابت کرد. او که چندین هفته به دلیل مصدومیت خانه‌نشین بود، در بازگشتش نه تنها خط دفاعی کهکشانی‌‌ها را به شیوه‌ای عالی مدیریت کرد بلکه از روی نقطه پنالتی گل دوم پیروزی 3 بر یک تیمش مقابل آتالانتا در دور برگشت از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا را هم به ثمر رساند.

راموس در پایان بازی درباره تغییر سیستم بازی تیمش و موفقیت آن برای صعود به مرحله بعدی رقابت‌ها گفت: هدف ما صعود با کسب نتیجه‌ای خوب بود و حاصل شد. ما با هدف کسب پیروزی به میدان آمده بودیم، می‌خواستیم ریتم بازی را کنترل کنیم و نسبت به حریف موقعیت‌های بیشتری هم برای گلزنی ایجاد کردیم. این تنها راه پیشروی است. در نهایت، نتیجه‌ای که کسب می‌کنید به ذهنیت‌تان نسبت به یک بازی بستگی دارد. ما مطمئن نبودیم که حریف قصد دارد با چه رودیکری بازی را آغاز کند، اما خیلی سریع به لطف سه نفره شدن مرکز خط دفاعی‌مان توانستیم بازی را کنترل کنیم. می‌دانستیم آتالانتا تیمی سرعتی است و با سرعت بالایش می‌تواند خطرساز شود، اما همه چیز خوب پیش رفت و آنها واقعاً دروازه ما را تهدید نکردند.

 

راموس در ادامه درباره آینده‌اش در رئال مادرید و تکلیف قراردادش با این تیم که در انتهای فصل جاری به پایان می‌رسد هم گفت: در نهایت هر بازیکنی که مراقب خودش بوده و به پیشرفتش اهمیت داده است، چیزی که کاشته را برداشت می‌کند. هیچکس را نمی‌توان از روی تاریخ تولدش قضاوت کرد. شما همیشه باید در بالاترین سطح بازی کنید و افراد هم باید یاد بگیرند که برای عملکرد و تلاش‌های خود ارزش قائل باشند. من درباره موضوع تمدید قراردادم نمی‌توانم چیزی بگویم. زمانی که چیزی برای گزارش کردن وجود داشته باشد، خودم اولین نفری خواهم بود که آن را اعلام خواهم کرد.

انتهای پیام/

خرید برترین وی. پی .ان جهان