گواردیولا: نباید الان روی بازی بعدی‌مان در اروپا تمرکز کنیم/ در حال حاضر ریتم خوبی داریم

به گزارش شبکه اتصال، پپ گواردیولا در پی برتری 2 بر صفر شب گذشته (سه‌شنبه) شاگردانش مقابل بوروسیا مونشن‌گلادباخ در دور برگشت از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا و صعود به دور بعد رقابت‌ها با برتری 4 بر صفر در مجموع دو دیدار رفت و برگشت، گفت: ما به لحاظ ارائه بازی در دوره خوبی به سرمی‌بریم. این (ارائه بازی خوب) تنها دغدغه و نگرانی من است، چون با عملی شدن آن نتایج خود به خود می‌آیند. ما در این بازی مقابل بوروسیا مونشن‌گلادباخ خوب عمل کردیم و صعود از این مرحله را جشن خواهیم گرفت. همه بازیکنان ما آماده هستند، اما اوضاع می‌تواند در یک روز تغییر کند.

وی در ادامه افزود: ما تقابل با لسترسیتی، سپس بازی در لیگ قهرمانان، بعد از آن دیدار با لیدزیونایتد و دوباره بازی در لیگ قهرمانان را در پیش داریم، نمی‌دانم چه خبر است. به همین خاطر باید مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان را فراموش کنیم و در حال حاضر تنها به فکر پیروزی در بازی پیش روی خود باشیم. ما باید همان کاری را کنیم که در فصول گذشته انجام دادیم.

سرمربی منچسترسیتی با اشاره به تقابل پیش‌روی تیمش با اورتون در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی انگیس اظهار داشت: روز شنبه، اگر ما در تقابل با اورتون شایسته صعود به دور بعد باشیم، این اتفاق خواهد افتاد، در غیر این‌صورت از دور رقابت‌ها کنار خواهیم رفت. ما در حال حاضر ریتم خوبی داریم، اما برای ما مربیان مدیریت مسائل غیرقابل‌ پیش‌بینی اهمیت دارد. به هر حال این پیروزی مهمی برای ما بود و مهم نیست که چطور و چه زمانی از بازی به این پیروزی رسیدیم.

جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)

گواردیولا در پایان خاطرنشان کرد: ما به قهرمانی در لیگ برتر نزدیک هستیم، اما هنوز باید بازی کنیم. بعضی اوقات وقتی زودهنگام به قهرمانی لیگ می‌رسید، این برای مسابقات حذفی خوب نیست، چون وقتی مجبور هستید برای یک جام بجنگید، این به شما کمک می‌کند تا برای کسب بقیه جام‌ها نیز مبارزه کنید. به همین خاطر ما تنها باید روی بازی بعدی تمرکز کنیم و نباید روی بازی بعدی‌مان در لیگ قهرمانان تمرکز کنیم. این بهترین راه است و سپس خواهیم دید که چه خواهد شد.

انتهای پیام/

خرید برترین وی. پی .ان جهان