تکرار فینال سال قبل و جدال یاران طارمی با چلسی در یک چهارم نهایی

شبکه اتصال – مراسم قرعه‌کشی مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا ۲۰۲۰-۲۰۲۱ از ساعت ۱۴:۳۰ امروز (جمعه) در مقر یوفا در سوئیس برگزار شد و هشت تیم صعود کرده به این دور، رقبای خود را شناختند.

در پایان مرحله یک هشتم نهایی، ۳ تیم انگلیسی منچسترسیتی، لیورپول و چلسی، ۲ تیم آلمانی بایرن مونیخ و بورسیادورتموند به همراه تیم‌های رئال مادرید اسپانیا، پاری‌سن‌ژرمن فرانسه و پورتو پرتغال جواز صعود به جمع هشت تیم نهایی را کسب کردند و باتوجه به قوانین مسابقات در مرحله یک چهارم نهایی هیچ منعی برای رویارویی دو تیم از یک کشور وجود ندارد.

برنامه دیدار‌های مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا به ترتیب زیر است:

بایرن مونیخ – پاری‌سن‌ژرمن

 

رئال مادرید – لیورپول

منچسترسیتی – بورسیادورتموند

چلسی – پورتو

 

تکرار فینال سال قبل و جدال یاران طارمی با چلسی در یک چهارم نهایی
قرعه کشی این مرحله از رقابت‌ها توسط حمید آلتینتاپ، بازیکن سابق تیم ملی ترکیه و باشگاه‌های بایرن مونیخ، رئال مادرید، گالاتاسرای و شالکه‌۰۴ انجام شد.

همچنین طبق برنامه اعلام شده دو رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانا اروپا روز‌های ۱۷، ۱۸ فرودین ماه و دور برگشت روز‌های ۲۴ و ۲۵ فروردین برگزار خواهد شد.

 

 بر این اساس برنده دیدار بایرن مونیخ – پاری‌سن‌ژرمن به مصاف برنده دیدار منچسترسیتی – بورسیادورتموند در نیمه نهایی خواهد رفت.

در دیگر دیدار این مرحله برنده بازی رئال مادرید – لیورپول به مصاف برنده دیدار چلسی – پورتو خواهد رفت تا تکلیف فینالیست‌ها مشخص شود.

تاریخ برگزاری دیدارهای نیمه نهایی نیز به شرح زیر است:

*دور رفت 7 و 8 اردیبهشت

*دور برگشت 14 و 15 اردیبهشت

*فینال:

8 خرداد

انتهای پیام/

خرید برترین وی. پی .ان جهان