بهترین زوج لالیگا کدام است؟

شبکه اتصال – نشریه ورزشی «موندو دپورتیوو» اعلام کرد لیونل مسی و آنتوان گریزمان بهترین زوج خط حمله لالیگا در این فصل هستند.

دو مهاجم بارسلونا نه تنها گل‌های بیشتری به ثمر رساندند  بلکه بیش از همه هم پاس گل داده‌اند. آمار این دو ۲۸ گل و ۱۵ پاس گل است. لوییس سوارس و مارکوس یورنته با ۲۷ گل و ۱۰ پاس گل دوم هستند. میکل اویارسابال و الکساندر ایساک هم با ۲۲ گل و هشت پاس گل رتبه سوم را به خود اختصاص دادند. 

بارسلونا که در سال ۲۰۲۱ تاکنون ۱۲ بازی در لالیگا انجام داده یازده پیروزی و یک تساوی کسب کرده است. آبی اناری‌ها که بدون شکست بودند ۳۲ گل به ثمر رساندند. ۲۴ گل با همکاری گریزمان و مسی وارد دروازه حریفان شده است. دو بازیکن برابر اوئسکا که با پیروزی ۴ بر یک به پایان رسید در چهار گل تاثیر داشتند. سه گل زیبا با ثمر رساندند و گل دیگر با پاس آن ها توسط مینگسا وارد دروازه اوئسکا شد. در این مدت مسی ۱۴ گل به ثمر رسانده و پنج پاس گل داده است و گریزمان  چهار گل و سه پاس گل. 

با وجود انتقادها از گریزمان که منجر شد سه بازی نیمکت نشین شود زوج آبی اناری‌ها برتر از همه است. آنها در ۴۳ گل تاثیر داشتند. مسی با ۲۱ گل در صدر برترین گلزنان لالیگا قرار دارد و سپس سوارس با ۱۸ گل در جایگاه دوم قرار دارد. مهاجم اروگوئه‌ای در کنار یورنته که ۹ گل به ثمر رسانده است بهترین زوج اتلتیکومادرید به حساب می آیند. آن ها روی ۳۷ گل نقش داشته اند.

انتهای پیام/

خرید برترین وی. پی .ان جهان