سنگربان فرانسوی لیل در صدر گزینه‌های خرید آث‌میلان

شبکه اتصال – هرچند درحال حاضر خیال هواداران آث‌میلان از درون دروازه تیمشان به خاطر حضور جیان لوییجی دوناروما، بسیار آسوده است، اما سران روسونری بهتر از هر کسی می‌دانند باتوجه به پیشنهاد‌های وسوسه‌انگیزی که از سوی باشگاه‌های مختلف اروپایی برای جذب دوناروما مطرح است، جدایی این دروازه‌بان ملی‌پوش ایتالیایی بیش از پیش محتمل به نظر می‌رسد.

از همین رو «کالچومرکاتو» مدعی شد قرمز و مشکی‌پوشان شهر میلان به شدت به جذب مایک مایگنان، دروازه‌بان تیم لیل که در فصل جاری لیگ فرانسه عملکرد خیره کننده‌ای داشته، تمایل دارند.

البته سران آث‌میلان در وهله نخست درصددند قرارداد دوناروما را تمدید کنند و از طرف دیگر مذاکراتشان برای خرید مایگنان را آغاز کرده‌اند تا در صورت جدایی دوناروما، نگران دروازه تیمشان نباشند.

مایگنان در ۳۰ بازی از رقابت‌های این فصل لیگ‌۱ فرانسه برای لیل بازی کرده و موفق به ثبت رکورد فوق‌العاده ۱۶ کلین شیت شده است و مطمئنا یکی از دلایلی که لیل با ۶۳ امتیاز و تنها بخاطر تفاضل گل کمتر نسبت به پاری‌سن‌ژرمن در رده دوم ایستاده، حضور مایگنان در درون دروازه است.

بنابه اداعای این روزنامه معتبر ایتالیایی در حال حاضر مایگنان گزینه نخست روسونری برای خرید در پنجره نقل و انتقالاتی تابستان است و میلانی‌ها باید برای خرید وی حدود ۱۰ میلیون یورو بپردازند.

 

انتهای پیام/

خرید برترین وی. پی .ان جهان