1397-08-17   13:48:00    20

طعنه گواردیولا به داور مشهور اسپانیایی

به گزارش "نیو اسکور"، در بازی شب گذشته رحیم استرلینگ درون محوطه جریمه شاختار تعادلش را از دست داد ولی داور در میان تعجب اعلام پنالتی کرد. این پنالتی در حالی اعلام شد که مدافع شاختار فاصله آشکاری با استرلینگ داشت اما دید نامناسب ویکتور کاسای، داور بازی، باعث تصمیم گیری غلط او شد.

جالب اینکه بازیکنان سیتی داور را از این مساله مطلع نکردند.

 

 

 

 

گواردیولا در توجیه این مساله گفت:« ما هم متوجه شدیم که پنالتی روی استرلینگ صورت نگرفته است. شاید می توانستیم به داور این را بگوییم اما فصل گذشته در نیمه نهایی لیگ قهرمانان جیمز میلنر(بازیکن لیورپول) هم می توانست به متئو لاهوز(داور اسپانیایی) بگوید که پنالتی اش اشتباه بوده است اما این کار را نکرد. داور واقعا متوجه نشد که مدافع شاختار روی استرلینگ خطا نکرده اما لاهوس آگاهانه علیه ما پنالتی اشتباه گرفت. من هرگز به بازیکنم نمی گویم که عمدا پنالتی را خراب کند.»

 

 

ستاره سیتی در این بازی گابریل ژسوس بود که موفق به ثبت هت تریک شد:« بسیار خوشحال هستم که ژسوس در این دیدار درخشید و توانست هت تریک کند. او بازیکن جنگنده‌ای است و به چنین درخششی نیاز داشت. من تا پایان فصل به همه بازیکنانم نیاز دارم. باید همه بازیکنان بدانند که تا چه اندازه به آن‌ها نیاز است. بار دیگر با ارائه یک بازی خوب به پیروزی رسیدیم.»

 

گواردیولا افزود:« باید این عملکرد خود را حفظ کرد. صدرنشین هستیم اما هنوز به دور بعد راه پیدا نکرده‌ایم.فعلا شادی می کنیم و سپس به دیدار حساس برابر منچستر یونایتد فکر خواهیم کرد. بعد از شکست در گام نخست برابر لیون و دریافت گل نخست بازی در برابر هوفنهایم شرایط سخت شد اما خوشبختانه الان وضعیت ما خوب است.»

منبع : ورزش سه


تگ : تیم ملی انگلیس ,  منچستر سیتی ,  رحیم استرلینگ ,  پپ گواردیولا (سرمربی) ,