1397-08-17   15:40:00    53

گتوزو: سوسو از لحاظ ذهنی تغییر کرده است

به گزارش "نیو اسکور"، جنارو گتوزو در کنفرانس خبری پیش از بازی میلان مقابل رئال بتیس در هفته چهارم از مرحله گروهی رقابت‌های لیگ اروپا نسبت به بازگشت روسونری به روزهای اوج ابراز امیدواری کرد.

 

 

 

 

 سرمربی میلان اظهاراتش را این‌گونه شروع کرد:« ما به بازی با بتیس فکر می کنیم نه به بازی با یوونتوس. پیروزی باعث می‌شود بهتر تمرین کنید. در این شرایط اشتیاق فراوانی در تیم وجود دارد و در آرامش بیشتری کار می‌کنید. باید انرژی خود را بازیابیم.»

 

وی با تمجید از سوسو، بازیکن تیم میلان گفت:« سوسو تغییر کرده است، حتی در زمینه ذهنی. او حالا دوست دارد به مرکز زمین حرکت کند و  می‌تواند به عنوان مهاجم مرکزی یا هافبک مرکزی تهاجمی و حتی مهاجم دوم بازی کند. سوسو از بازی در پست‌های جدید لذت می‌برد.»

 

 گتوزو در انتها گفت:« رومانیولی خیلی زیاد بازی کرده  است و باید دید می‌توان  به او استراحت داد یا نه. مایلم در خط دفاعی انسجام و سازماندهی داشته باشیم. چالهان اوغلو در بهترین فرمش نیست، اما در حال آماده شدن است. هاکان مشکلات خانوادگی داشت، اما ما به او نزدیک بودیم. در حال حاضر چالهان اوغلو بازی نمی‌کند، چون از نظر بدنی در بهترین شرایط نیست.»

منبع : ورزش سه


تگ : آث میلان ,  گنارو گتوزو ,  سوسو ,