1397-09-14   21:35:00    42

وولوز 2-1 چلسی: دومین شکست آبی ها

به گزارش "نیو اسکور"، شاگردان مائوریسیو ساری که تا دو هفته قبل، در رقابت های این فصل لیگ برتر شکستی نداشتند، در دیدار امشب، برای دومین بار در سه دیدار اخیر شکست خوردند.

دو تیم بازی را متعادل آغاز کردند و از همان دقایق ابتدایی، نمایشی هجومی را در دستور کار داشتند. در دقیقه 7، چلسی صاحب اولین موقعیت جدی بازی شد. روی ارسال انگولو کانته بود که ادن هازارد می توانست دروازه کار را تمام کند اما واکنش خوب پاتریسیو، مانع از باز شدن دروازه وولوز شد.

در ادامه چلسی به تیم برتر میدان تبدیل شد و بعد از یکی دو موقعیت نصفه و نیمه، در دقیقه 18 به گل رسید. روبن لوفتوس چیک که با پاس هازارد صاحب موقعیت شده بود، ضربه از پشت محوطه جریمه زد که پس از برخورد به مدافع حریف، تغییر مسیر داد و وارد دروازه شد.

برتری چلسی بعد از این گل هم ادامه داشت و این تیم می توانست در دقیقه 23، به گل دوم برسد اما واکنش خوب پاتریسیو روی ضربه آزاد ویلیان، مانع از دوبرابر شدن برتری چلسی شد.

در ادامه باز هم این آبی ها بودند که ابتکار عمل را در دست داشتند اما هرچه به دقایق پایانی نزدیک تر می شدیم، تیم میزبان با جسارت بیشتری بازی می کرد. در دقیقه 37، چیزی نمانده بود که تیم میزبان روی یک ضدحمله به گل برسد اما حضور به موقع سسک فابرگاس مانع از باز شدن دروازه چلسی شد.

دو دقیقه بعد چلسی می توانست به گل برسد اما در حالی که ویلیان در مصاف تک به تک با پاتریسیو، او را مغلوب کرد اما حضور به موقع کودی، دروازه وولوز را نجات داد.

در دقایق پایانی نیمه اول باز هم چلسی تیم برتر میدان بود اما توپ دیگری از خط دروازه ها عبور نکرد و این نیمه با همان یک گل به پایان رسید.

 

ادامه دارد...

منبع : ورزش سه


تگ : چلسی ,  ولورهمپتون ,