1397-09-15   05:24:00    39

ساری: شرایط روحی- روانی تیم عامل شکست ما بود

به گزارش "نیو اسکور"، در بازی دو تیم که دیشب به میزبانی ولوز برگزار شد، تیم میزبان با اینکه ابتدا از چلسی عقب افتاده بود ولی به بازی برگشت تا در نهایت از این مسابقه با پیروزی بیرون بیاید. مائوریسیو ساری در این بازی نسبت به بازی گذشته‌ی تیمش که با پیروزی مقابل فولهام به پایان رسیده بود پنج تغییر در ترکیب آبی‌ها داده بود. دیشب چلسی تا مدتها با نتیجه‌ی 1-0 از حریف پیش افتاده بود اما دو گل ولوز در فاصله‌ی چهار دقیقه نتیجه‌ی بازی را به  نفع میزبان رقم زد.

 

ساری در پایان بازی گفت:" من خیلی نگران هستم. نه به خاطر نتیجه بلکه به این خاطر که ما نسبت به اولین گلی که حریف‌مان زد واکنش نشان ندادیم. وقتی نتیجه‌ی بازی 1-0 به نفع ما بود چهار یا پنج موقعیت گلزنی داشتیم که آنها را از دست دادیم. بعد هم که همه چیز را از دست دادیم. فکر نمی‌کنم که نتیجه‌ی بازی به تغییراتی که در تیم بوجود آورده بودم ربطی داشته باشد. عامل کسب این نتیجه ذهنیت ما و شرایط روحی- روانی تیم بود".

 

 

ساری حالا باید تیمش را برای مقابله با سیتی که این روزها یکی از بهترین تیمهای دنیا به حساب می‌آید، آماده و بازسازی کند. ساری اما بعد از شکست مقابل ولوز گفت:" تیمی که امشب با آن بازی کردیم نسبت به ما در یک طبقه‌بندی دیگر قرار دارد. جنگ ما در جمع چهار تیم برتر است. و البته این نتیجه در چهارچوب جنگ چهار تیم برتر، کار ما را بسیار سخت می‌کند".

 

ساری در ادامه گفت:" باید متوجه بشوم که تیمم چرا ناگهان تغییر بزرگی کرد و به یک تیم دیگر تبدیل شد. بعد از این بازی ممکن است اعتماد به نفس‌مان را از دست بدهیم ولی شاید اینطور بهتر باشد چون بازیکنان من بعضی وقتها دچار اعتماد به نفس بیش از حد می‌شوند".

 

 

منبع : ورزش سه


تگ : چلسی ,