1397-09-15   06:57:00    32

تنش در رختکن بایرن مونیخ/ کوواچ به کیمیش: به من و تیم بی‌احترامی می‌کنی!

به گزارش "نیو اسکور"، روزنامه‌ی آلمانی بیلد گزارش داد که تنش در رختکن بایرن مونیخ بار دیگر بالا گرفته و نیکو کوواچ در جریان آخرین جلسه‌ی تمرینی شاگردانش در رختکن، صحبتهایی کرده که بار دیگر شدت تنش بین او و بعضی از بازیکنان تیم را بالا برده. بیلد می‌گوید صحبتهای کوواچ شبیه حرفهای او بعد از تساوی 3-3 بایرن مقابل تیم قعر جدولی فورتونا دوسلدورف بوده، صحبت‌هایی که بیلد همان زمان گزارش داده بود به ناراحتی شدید بعضی از بازیکنان بایرن مونیخ از سرمربی‌شان دامن زده است.

 

 

بیلد می‌گوید در رختکن بایرن مونیخ حالا دیگر همه از بالا بودن میزان تنش بین کوواچ و عده‌ای از بازیکنان این تیم باخبر هستند. بیلد به نقل از منبع خود در رختکن بایرن مونیخ که نخواست نامش فاش شود اعلام کرد که کوواچ در جریان آخرین تمرین بایرن مونیخ، بازیکنانش را در رختکن جمع کرده و در صحبت‌هایش از آنها گلایه کرده و گفته که بازیکنان بایرن احترام تیم و سرمربی‌اش را حفظ نمی‌کنند و به خصوص جاشیوا کیمیش را مورد اشاره قرار داده و او را به بی‌احترامی به تیم متهم کرده است.

 

 

به گزارش بیلد، کوواچ به طور مثال به حرکت کیمیش در بازی مقابل فورتونا دوسلدورف اشاره کرده و گفته کیمیش به همراه توپ به سمت نویر دویده ولی به درخواستهای نویر برای اینکه توپ را به او بسپارد بی‌توجهی کرده است. بیلد می‌گوید کوواچ بعد از ذکر این مثال خطاب به کیمیش گفته که او بارها دستورات تاکتیکی کوواچ برای عقب کشیدن را با بی‌اعتنایی بی‌جواب گذشته و با هدف گل زدن یا پاس گل دادن به نفوذ به سمت دروازه‌ی حریف ادامه داده است.

 

 

منبع : ورزش سه


تگ : نیکو کواچ (سرمربی) ,  بایرن مونیخ ,