1397-09-15   14:48:00    40

ته وز: اصلا موافق برگزاری فینال در برنابئو نبودم

به گزارش "نیو اسکور"، دیدار رفت در زمین بوکا با تساوی 2-2 خاتمه یافت ولی بازی برگشت که قرار بود شنبه هفته گذشته در ورطشگاه مونومنتال برگزار شود، به دلیل آشوب هواداران ریور لغو و سپس به مادرید منتقل شد. در بازی برگشت، گل زده در خانه حریف برای ریور امتیاز محسوب نمی شود و در صورت کسب تساوی با هر نتیجه ای بازی به وقت های اضافه خواهد کشید.

 

 

 

 

کارلوس ته وز، کاپیتان سرشناس بوکاجونیورز پس از اتمام تمرین تیمش در کمپ لاس روساس مادرید، در مورد بازی فینال گفت:« انجام این بازی در برنابئو کمی عجیب است. اینکه فینال لیبرتادورس در اروپا انجام شود، تصورش سخت است. به شخصه اصلا موافق این قضیه نبودم. متاسفانه در کنفدراسیون فوتبال امریکای جنوبی هیچ درک درستی از فوتبال ندارند. نه برای هواداران و نه برای بازیکنان ارزشی قائل نیستند.

هدف ما بازی در مونومنتال و پیروزی بر ریور در زمین این تیم بود ولی عده ای خرابکار همه چیز را تغییر دادند و چند بازیکن مان مصدوم شدند و انگیزه و شور و شوق هر دو تیم برای بازی کاهش یافت. امکان بازی در آن روز وجود نداشت و حالا مجبوریم در برنابئو به میدان برویم.»

 

ته وز ادامه داد:« امروز شنیدم اسپانیا یکی از هواداران افراطی(ماسارو از رهبران گروه افراطی لا دوسه بوکا) را به آرژانتین دیپورت کرده است. این یک اقدام درست است و از حواشی خواهد کاست. اسپانیا از حیث مقابله با گروه های افراطی می تواند یک الگو باشد.»

 

 

منبع : ورزش سه


تگ : آرژانتین ,  ریورپلاته ,  کارلوس ته وز ,  بوکاجونیورز ,