1397-10-21   06:16:00    16

پدیده جوان انگلیسی: در دورتموند می‌مانم

به گزارش "نیو اسکور"، جیدون سانچو که از او به عنوان یکی از بااستعدادترین پدیده‌های جوان دنیای فوتبال یاد می‌شود با پیشنهادهای زیادی از سوی تیمهای انگلیسی روبرو است و هواداران انگلیسی او بی‌صبرانه منتظر بازگشتش به این کشور هستند ولی سانچو می‌گوید برای ترک آلمان و جدا شدن از بوروسیا دورتموند عجله‌ای ندارد و قصد دارد در این تیم بماند.

 

جیدون سانچوی 18ساله در فصل جاری با درخشش در ترکیب دورتموند خود را به عنوان یکی از اعجوبه‌های جوان دنیای فوتبال معرفی کرد و درخشش‌های او در این تیم آلمانی باعث شد به تیم ملی انگلیس هم دعوت شود.

 

جیدون سانچو در گفتگو با خبرنگاران زمانی که با این پرسش آنها مواجه شد که آیا برنامه‌اش ماندن در بوندس‌لیگا است یا نه، پاسخ داد:" بله می‌مانم. من فقط می‌خواهم فوتبال بازی کنم و در اینجا فرصت بازی کردن را بدست آورده‌ام. من در حال حاضر راضی و خوشحالم".

 

سانچو در ادامه صحبت‌هایش اضافه کرد:" اوایل به خاطر مشکل زبان خیلی نگران بودم ولی وقتی به آلمان آمدم و دیدم همه با من انگلیسی صحبت می‌کنند، خیلی راحت شدم. من خیلی خوب آلمانی صحبت نمی‌کنم ولی در حال یادگیری این زبان هستم. باید آلمانی را یاد بگیرم".

 

سانچو در ادامه گفت:" من با شرایط اینجا خیلی خوب سازگار شده‌ام. البته اوایل یک مقدار برایم سخت بود ولی خانواده‌ام به من کمک زیادی کردند تا بتوانم در یک کشور جدید جا بیفتم و البته کمک‌های باشگاه هم در این زمینه نقش مهمی داشت".

 

منبع : ورزش سه


تگ : بروسیا دورتموند ,  جیدون سانچو ,