1397-10-21   08:15:24    13

جایگاه ایسکو در رئال، مستحکم‌تر از سولاری

به گزارش "نیو اسکور"، با وجود جو بسیار منفی در رابطه ایسکو، ستاره رئال مادرید و سانتیاگو سولاری، سرمربی این تیم، و با توجه به اینکه مدیران رئال با امضای قرارداد سه ساله با سولاری نشان دادند که برای او حسابی بلندمدت باز کرده‌اند، در نگاه اول به نظر می‌رسد جایگاه ایسکو در رئال در معرض خطر باشد اما نشانه‌های دیگر نشان می‌دهد که اتفاقا ایسکو از جایگاهش در رئال مطمئن به نظر می‌رسد و شاید این سولاری باشد که به زودی نیمکت رئال مادرید را ترک کند.

 

با وجود همه مشکلات و دردسرهایی که رابطه بسیار بد ایسکو و سولاری برای رئال بوجود آورده، مدیران این باشگاه اسپانیایی اخیراً چندین بار تلویحاً و به تصریح اعلام کرده‌اند که ایسکو، ستاره اسپانیایی‌شان فروشی نیست.

 

با وجود آنکه ایسکو یکی از بهترین هافبک‌های حال حاضر دنیا است و رئال در صورت فروش او مبلغ قابل توجهی بدست خواهد آورد و با وجود اینکه ایسکو تا کنون نتوانسته با سرمربی و هم‌تیمی‌هایش رابطه خوبی برقرار کند، ولی با اینحال رئال حاضر به از دست دادن او نیست. به نظر می‌آید یکی از مهمترین دلایل این موضع مدیران رئال این باشد که ایسکو با این تیم قراردادی بلند‌مدت دارد، قراردادی که در سال 2022 منقضی می‌شود، و بنابراین جایگاهش از جایگاه سولاری مستحکم‌تر به نظر می‌رسد. سولاری‌ای که با رئال به هیچ وجه موفق نبوده و هر روز زمزمه‌هایی درباره جایگزینی او با مربی‌های بزرگ بدون تیم، از جمله ژوزه مورینیوی تازه اخراج شده از منچستریونایتد به گوش می‌رسد.

 

منبع : ورزش سه


تگ : ایسکو ,  سانتیاگو سولاری ,  رئال مادرید ,