1397-10-21   09:23:00    12

کاش ده درصد شانس داشتیم / چتری:آن دو موقعیت ما را خواهد کشت!

به گزارش "نیو اسکور"، در شبی که هندی ها حضور پرشوری در ورزشگاه بن زاید داشتند و تاثیر بسیاری بر جریان بازی گذاشتند، میزبان رقابت ها توانست با نتیجه 2-0 به پیروزی برسد. این در حالیست که هند فوتبال بسیار خوبی به نمایش گذاشت و نمایش درخشانی داشت و موقعیت‌های خوبی نیز در جریان بازی به دست آورد. حال مهاجم هند مدعی شد که اگر 10 درصد شانس داشتند  نتیجه دیگری رقم می‌خورد.

 

 

 

 

او گفت:" حتی اگر یکی از توپ‌های ما گل می‌شد و بازی 10 می‌شد، نتیجه دیگری رقم می‌خورد. در این صورت، دقیقا آنچه می‌خواستیم را به دست می‌آوردیم. در نیمه دوم به بازی برگشتیم، اودانتا سینگ یک موقعیت عالی را از دست داد، ضربه اش دو تیر شد و به گل تبدیل نشد. اگر آن توپ هم گل شده بود و بازی 1-1 می‌شد، باز اوضاع متفاوت می‌شد. در این بازی های بزرگ، که تیم‌ها با اختلاف کمی به پیروزی می‌رسند ، ما موقعیت‌هایمان را راحت از دست می‌دهیم.

 

پیش از بازی، فکر نمی‌کردیم 5 موقعیت داشته باشیم و دو بار توپ را به تیرک بزنیم. اگر کسی به من می‌گفت، شاید حواسم را جمع می‌کردم و بهتر کار می‌کردم. از آن روزها بود که شانس با ما نبود. در فوتبالا گر از موقعیت‌ها استفاده نکنید، شکست می‌خورید. هنوز نکات مثبت خوبی در بازی هست، اینکه به امارات آمده ایم و بازی کرده ایم و مقابل میزبان قدرتمان را به رخ کشیدیم. فکر می‌کنم آن دو موقعیت مارا می‌کشد. عاشیق قطعا نخواهد خوابید و من هم مدتی خوابم نخواهد برد."

 

منبع : ورزش سه


تگ : هند ,  تیم ملی هند ,