1397-10-21   15:45:00    12

گواردیولا: تابستان فرصت برای استراحت زیاد است!

به گزارش "نیو اسکور"، با برتری در دیدار حساس خانگی برابر لیورپول، سیتی دوباره به کورس قهرمانی در لیگ برتر بازگشت و حالا گواردیولا ولورهمپتون را حریفی خطرناک و فیزیکی برای تیمش توصیف کرده است.

 

شرایط بازیکنان: "سرخیو آگوئرو درست پس از بازی با لیورپول بیمار شد اما حالا شرایط او کمی بهتر است و امروز اولین جلسه تمرینی او بعد از مدت ها انجام شد. کمپانی نیز بعد از بازی با لیورپول خوب ریکاوری کرده و حالا شرایط بهتری دارد و امیدوارم اوضاعش مناسب باشد. باقی بازیکنان نیز در سلامت هستند."

 

 

دیدار برابر ولورهمپتون: "ما در بازی فصل گذشته در جام اتحادیه دیدیم که ولورهمپتون چقدر حریف پیچیده ای است. حریف ما تیمی قدرتمند، فیزیکی، خوب و قوی در ضد حمله بوده و هنگامی که شما در آخرین دقیقه خسته هستید، آنها تازه بازیکنان جدید را به میدان می فرستند."

 

شرایط استراحت تیم: "اخیرا تقویم را مشاهده کرده ام و دیدم که فرصت استراحت نیست و ما هفته بعد نیز با اورتون بازی داریم. این یعنی ما در همه رقابت ها حاضر هستیم و تابستان فرصت برای استراحت زیاد است."

 

جذب بازیکن در زمستان: "معمولا زمانی که می خواهید یک بازیکن را جذب کنید، هدف شما معطوف به پنج یا شش سال آینده است و معمولا این اتفاق در پنجره زمستانی نمی افتد. باشگاه های بزرگ بازیکنان بزرگ را تنها برای شش ماه جذب نمی کنند و اگر شما در تیم خود مصدوم نداشته و از تیم راضی هستید، با آنها ادامه می دهید."

منبع : ورزش سه


تگ : منچستر سیتی ,  پپ گواردیولا (سرمربی) ,