1397-10-22   06:02:00    12

گواردیولا از بهترین مربیان تاریخ است

به گزارش "نیو اسکور"، سرمربی پرتغالی معتقد است که گواردیولا توانسته فوتبال زمان خود را تغییر دهد. وولورهمپتون روز دوشنبه باید به مصاف سیتی برود که در 2 بازی اخیر خود 16 گل به ثمر رسانده است.  گواردیولا با کسب قهرمانی در فصل گذشته توانست هفتمین قهرمانی لیگ را در سومین کشور کسب کند و نونو اسپیریتو به تمجید از او پرداخت.

 

 

 

 

او گفت:" شکی نیست که گواردیولا از بهترین مربیان تاریخ است ولی چقدر به عقب برویم؟ رینوس میشلز؟ آریگو ساکی؟ مربیان بزرگی بوده اند. وقتی کسی چیز جدیدی به فوتبال اضافه می‌کند – زیرا در فوتبال همه، همه چیز را می‌دانند – فکر می‌کنم ما مربیان باید پیشرفت کنیم و ایده هایمان را به روز کنیم. پپ در یک دایره کوچکی از افراد است. او فوتبال را تغییر داده است. با این کار، او توانست نگرش دیگران را هم عوض کند، چه تیکی تاکا یا چه سبک دیگری."

 

وولورهمپتون در این فصل در رده نهم جدول قرار گرفته ولی در مقابل 6 تیم برتر لیگ متحمل شکست نشده است. سیتی نیز 4 امتیاز با لیورپول در صدر جدول فاصله دارد و در تعقیب این تیم ست. نونو ادامه داد:" گواردیولا مربی فوق العاده ای است. ایده های استثنایی راجع به فوتبال دارد. هر مربی ایده های خودش را دارد و شکی در این نیست که ما به همدیگر احترام زیادی می‌گذاریم. اگر بتوانیم به نکات مثبت نگاه کنیم، از آنها به نفع خود استفاده خواهیم برد."

منبع : ورزش سه


تگ : ولورهامپتون ,  منچستر سیتی ,  پپ گواردیولا (سرمربی) ,