1398-02-22   18:27:00    46

واکنش اسپالتی به شایعات حضور کونته در اینتر

به گزارش "نیو اسکور"، با پیروزی این هفته آتالانتا، نراتزوری به رده چهارم جدول سری آ سقوط کرد و حالا بازیکنان اینتر برای افزایش شانس های کسب سهمیه لیگ قهرمانان و بازگشت به جایگاه قبلی خود چاره ای جز غلبه بر کیه وو ندارند.

 

اسپالتی گفت: "هدف اصلی اینتر قرار گرفتن در بین چهار تیم برتر جدول است و شاید در نهایت امتیازات کمی تغییر کند اما هدف اصلی همین است. تنها موضوع مهمی که با ما انگیزه می دهد دیدار این هفته برابر کیه وو است و در مورد دیدار آخر نیز پس از این بازی صحبت خواهیم کرد.

 

 

من و بازیکنان اینتر فقط یک هدف داریم و می خواهیم اینتر دوباره در لیگ قهرمانان به میدان برود و فقط به اینتر فکر می‌ کنیم. باید تلاش کنیم در دو دیدار آخر به پیروزی برسیم و در این مسیر ما نیاز داریم از همه کیفیت خود بهره ببریم. فشار کار کردن در اینتر بیشترین حد ممکن است و شما همیشه در این باشگاه هدف بزرگ تری را دنبال می کنید. مهم ترین مسئله بازی این هفته و ما برای دیدار با کیه وو به خوبی تمرین کرده و آماده شده ایم.

 

شایعات حضور آنتونیو کونته؟ من به این اخبار اهمیتی نمی دهم زیرا در شرایط فعلی فقط آینده ی اینتر اهمیت دارد. روزنامه ها به دنبال نوشتن مسائل جالب و پرفروش هستند و به همین دلیل ماه هاست اخباری در مورد عدم حضور من در فصل بعد روی نیمکت اینتر منتشر می شود."

منبع : ورزش سه


تگ : اینتر میلان ,  لوچانو اسپالتی (سرمربی) ,