1398-02-23   06:30:00    48

هازارد: تصمیم خودم را درباره باشگاه بعدی‌ام گرفته‌ام

به گزارش "نیو اسکور"، دیروز درحالیکه چلسی در آخرین بازی خود در لیگ برتر به مصاف لستر رفته بود همه نگاه‌ها به ادن هازارد دوخته شده بود چون به نظر می‌رسید این می‌تواند آخرین بازی او با پیراهن چلسی در لیگ برتر انگلیس باشد. هازارد در این بازی از روی نیمکت بلند شد و به بازی رفت و چلسی با کسب تساوی بدون گل موفق شد در رتبه سوم جدول رده‌بندی فصل را به پایان برساند.

 

چلسی پیش از این با پیروزی مقابل واتفورد در بازی یکی مانده به آخرش در لیگ برتر صعود خود به رقابتهای فصل آینده چمپیونزلیگ را قطعی کرده بود و دیروز هم لیگ را با کسب رتبه سوم به پایان رساند اما هازارد بعد از بازی به خبرنگاران گفت این موفقیت‌ها تاثیری در تصمیم‌گیری او ندارد و ستاره بلژیکی پیش از این تصمیم خود را درباره آینده‌اش گرفته است.

 

 

هازارد بعد از بازی در پاسخ به سوال خبرنگاری که پرسید حالا که چلسی قطعاً فصل آینده در چمپیونزلیگ بازی می‌کند این می‌تواند برای ماندن در اینجا قناعت کند، پاسخ داد:" نه، فکر نمی‌کنم. من تصمیم خودم را گرفته‌ام. بله".

 

ستاره بلژیکی چلسی در ادامه گفت:" البته من هنوز منتظرم تا یک سری اتفاقات دیگر بیفتد. بله من این را یکی دو هفته پیش به باشگاه اطلاع داده‌ام".

 

هازارد در ادامه گفت:" من تصمیم خودم را گرفته‌ام ولی فقط به خودم فکر نمی‌کنم. ما یک فینال مهم دیگر در پیش داریم. بعد از آن شاید خبرهای نهایی اعلام شود. دلم می‌خواست اوضاع درست شود ولی این اتفاق نیفتاد. من خودم هنوز منتظر هستم، درست مثل شما و مثل هواداران که منتظرند".

 

 

منبع : ورزش سه


تگ : ادن هازارد ,  چلسی ,