1398-05-26   20:15:00    43

پوچتینو: باید VAR را بپذیریم

به گزارش "نیو اسکور"، شاگردان پوچتینو امشب در حالی مقابل سیتی به تساوی 2-2 رسیدند که در بیشتر دقایق بازی تحت تاثیر بازی تیم حریف بودند و دو بار با گل های رحیم استرلینگ و سرخیو آگوئرو عقب افتادند اما در نهایت توانستند به لطف گل های اریک لاملا و لوکاس مورا، کار را به تساوی بکشند. 


سیتی در دقایق پایانی توسط گابریل ژسوس به گل سوم رسید اما داور بعد از استفاده از VAR، این گل را نپذیرفت؛ اتفاقی که شبیه مردود اعلام شدن گل پنجم سیتی مقابل تاتنهام در یک چهارم نهایی فصل قبل لیگ قهرمانان بود.  علی رغم بهره بودن تاتنهام از VAR، پوچتینو تایید کرد که خیلی طرفدار این تکنولوژی نیست اما معتقد است که باید با آن کنار آمد.

 

 

و به خبرنگاران گفت:" ما باید VAR را بپذیریم. من کمی منتقد VAR بودم اما اکنون باید قوانین را بپذیریم. اکنون استفاده از آن به نفع ما بود. تردیدی نیست که در دفعات دیگر، به سود ما نخواهد بود. این قانونی است که باید آن را بپذیریم."


این تساوی به روند 15 پیروزی پیاپی سیتی پایان داد و اگرچه پوچتینو از کسب این نتیجه راضی است اما معتقد است که تیمش باید پیشرفت کند. 


" من از این یک امتیاز راضی هستم اما می دانم که باید بهتر شویم. ما در پروسه ای هستیم که باید در همه پست ها بهتر شویم و این قدم به قدم در حال پیشرفت است اما نیاز به زمان داریم.  گل لوکاس مورا فوق العاده بود. همیشه وقتی مقابل تیمی مانند منچسترسیتی بازی می کنید، باید بهترین بازی تان را ارائه بدهید."

منبع : ورزش سه


تگ : سرخیو آگوئرو ,  موریسیو پوچتینو ,  تاتنهام ,  منچستر سیتی ,